Tech Data nabízí kolaborační nástroje firmy Crestron

5. 8. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Tech Data Distribution)
Maverick AV Solutions, specializovaná divize společnosti Tech Data, uzavřela dohodu s výrobcem moderních pracovišť Crestron Electronics o celosvětové distribuci řešení pro sjednocenou komunikaci.

Cílem tohoto kroku bylo uspokojit neustále rostoucí poptávku firemního a korporátního sektoru po řešeních pro spolupráci vhodných do jakéhokoli obchodního prostředí.

Jde zároveň o jediné celosvětové distribuční partnerství, ze kterého bude prostřednictvím divize Maverick AV Solutions těžit 16 evropských zemí a s nimi také USA a Kanada.

Dohoda se vztahuje na produkty pro sjednocenou komunikaci z řady Crestron Flex Enterprise včetně zařízení certifikovaných pro Microsoft Teams. Tato řada zahrnuje interiérová audiovizuální řešení, techniku pro pořádání audio konferencí, zařízení pro osobní komunikaci, rezervační panely, IoT senzory a řešení pro bezdrátové sdílení obsahu. Každé zařízení lze propojit s platformou pro správu XiO cloud a jejím prostřednictvím ho monitorovat. Nejvýznamnější pozici zaujímají nejprodávanější zařízení Crestron Mercury pro Microsoft Teams Rooms, jež umožňují rychle vytvořit prostory pro spolupráci kdekoli na světě.

Jak se bude portfolio podnikových produktů pro sjednocenou komunikaci společnosti Crestron Electronics vyvíjet a rozšiřovat, všechny budoucí produkty budou dostupné také divizi Maverick AV Solutions, a to včetně připravovaných řešení pro zasedací místnosti pro Microsoft Teams založených na systému Android.

Profilová karta firmy

Tech Data (Distribution + AS)

Tech Data (Distribution + AS)

Společnost Tech Data je jedním z největších celosvětových distributorů informačních technologií. Pomáháme společnostem jako HP, Dell, IBM, Microsoft — a stovkám dalších — uvádíme jejich produkty na trh a nabízíme širokou řadu služeb technické a prodejní podpory.

Pro naše obchodní partnery zajišťujeme certifikace, školení, instruktáže, podporu a pomáháme jim provádět konfigurace, instalace a financování zakoupených řešení. Mnoho hardwarových i softwarových řešení, která používáme každý den, prošlo při cestě na trh našimi logistickými centry.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

SHARP/NEC: videokonferenční řešení MultiSync WD551

23. 11. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing + Sharp/NEC)
Společnost Sharp/NEC zahájila na českém trhu prodej nového videokonferenčního řešení WD551, které se může pochlubit řadou žádaných moderních funkcí a vlastností. Až do konec prosince 2021 jej navíc můžete získat se 40% slevou. Čtěte více

Sharp/NEC svůj nový Windows Collaboration Display podpoří zajímavou promoakcí

20. 10. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Sharp NEC Display Solutions Europe )
Společnost Sharp/NEC zahájila na českém trhu prodej nového videokonferenčního řešení WD551, které se může pochlubit řadou žádaných moderních funkcí a vlastností. Až do konec prosince jej navíc můžete získat se 40% slevou. Čtěte více

ViewSonic představil displej připravený pro spolupráci v hybridním pracovním prostředí

10. 8. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: ViewSonic)
ViewSonic ViewBoard 4320 byl navržen speciálně pro menší zasedací místnosti v hybridních pracovních prostředích a učebny. Disponuje integrovaným softwarem pro poznámky a sdílení obrazovky a usnadňuje tak uživatelům spolupráci s kolegy, ať už v kanceláři nebo na dálku. Čtěte více

VMware Anywhere Workspace umožňuje jednodušší a bezpečnější spolupráci na platformě Zoom

17. 6. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: VMware )
VMware pracuje se společností Zoom na vylepšení a zvýšení bezpečnosti spolupráce v hybridních pracovních prostředích. Výsledkem je interoperabilita mezi nedávno představeným řešením VMware Anywhere Workspace a platformou Zoom, která usnadňuje použití, zvyšuje výkon aplikací a sítí a zlepšuje úroveň zabezpečení. Čtěte více