Tech Data distributorem Acco Brands

9. 7. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: Tech Data Distribution)
Společnost Tech Data k 1. 6. 2018 uzavřela smlouvu s firmou Acco Brands, americkým výrobcem kancelářských produktů. Tech Data se tak stal autorizovaným distributorem značek Leitz, Rexel, GBC, Nobo, Esselte a Kensington pro Českou republiku.

Společnost Tech Data podepsáním smlouvy rozšířila své portfolio o kancelářské vybavení a odpověděla tím mimo jiné i na aktuální požadavky pro splnění potřeb spojených s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR), například díky skartovačkám Rexel.

Smyslem smlouvy je uzavření lokální spolupráce se společností Acco Brands, která sdružuje značky Leitz, Rexel, GBC, Nobo, Esselte a Kensington, které bude Tech Data distribuovat na českém trhu.

„Nově uzavřená spolupráce se společností Acco Brands nás velmi těší,“ uvedl Vít Vojtěšek, product marketing director společnosti Tech Data. „Spolupráce bude výhodná jak pro zákazníky společnosti Tech Data, tak pro její partnery, kteří budou moci rozšířit svoji aktuální nabídku o výše jmenované značky a budou tak moci využít svých výhod, nastavených u Tech Data Distribution,“ dodal. Produktovým manažerem, odpovědný za spolupráci s Acco Brand, je Martin Chudoba.

Smlouva se společností Acco Brands vstoupila v platnost 1. června 2018 a platí pro Českou republiku.