Tech Data Distribution AD HP Consumer v oblasti PSG

15. 7. 2009. (redaktor: Milan Loucký, zdroj: )
Významné rozšíření portfolia v oblasti produktů určených především pro domácí uživatele připravila pro své zákazníky společnost Tech Data Distribution. Od 1. července 2009 se totiž stala autorizovaným distributorem produktů HP Consumer v oblasti PSG.

Součástí podepsaného kontraktu je distribuce všech výrobků HP PSG Consumer, které zahrnují populární notebooky, stolní počítače, LCD monitory HP Pavilion a Compaq Presario a jejich počítačové příslušenství. Díky tomu nyní přináší Tech Data svým resellerům kompletní produktovou nabídku společnosti Hewlett-Packard.

„O tento kontrakt a ucelení naší nabídky produktů HP jsme usilovali velmi dlouho a jsme rádi, že se nám podařilo jej uzavřít. Pro naše zákazníky to bude znamenat to, že pro jakýkoliv výrobek značky HP se budou moci obrátit na Tech Data Distribution,“ řekl Roman Vaníček, manažer obchodní jednotky Počítače ve společnosti Tech Data. „Za produkty HP Consumer bude ve společnosti Tech Data Distribution zodpovědný Radek Mattas z obchodní jednotky Počítače,“ dodává Vaníček.