Tech Data dá nižší ceny dopravného

5. 6. 2009. (redaktor: Milan Loucký, zdroj: )
Na nižší ceny dopravného a dobírek během celého léta se mohou těšit reselleři a prodejci, kteří spolupracují s jedním z největších českých distributorů IT, společností Tech Data Distribution, a využívají její službu eReseller nebo Data Exchange.

Firma totiž odstartovala spolupráci s dopravcem PPL, v rámci které připravila promo akci trvající až do začátku září.

Nejdůležitější informací pro resellery je zpráva, že pro všechny objednávky nad 10 tisíc korun (v nákupních cenách a bez DPH):

• Tech Data snižuje standardní dopravné na 59 Kč
• Dopravné na dobírkových zásilkách se snižuje na 79 Kč
• Služba garantovaného doručení do 10.00 následujícího pracovního dne bude dostupná v krajských městech již od 99 Kč

Promo akce platí na všechny dodávky a dobírky pro obchody eReseller a pro koncové objednávky Data Exchange do 1. září 2009.

Tech Data doufá, že snížení cen dopravného pomůže resellerům zlepšit během letních měsíců jejich konkurenceschop­nost, a zároveň plánuje dále pracovat na zkvalitnění celého logistického procesu. Výstavní skříní spojení resellerů s Tech Data Distribution budou přitom nadále unikátní služby eReseller a Data Exchange.
Služba eReseller umožňuje dealerům během několika dnů rozjet vlastní internetový obchod, který je technicky zcela bezúdržbový a jehož provoz je plně zajištěn pracovníky Tech Data. Reselleři si mohou obchod plně přizpůsobit svým webům a mohou přes něj nabízet všechno zboží, které je možné si standardně koupit v Tech Data Distribution, nebo nabízené portfolio omezit podle své specializace. V obchodě lze dokonce nabízet i zboží, které Tech Data nenabízí. Zákazník si může zboží objednané přes eReseller převzít buď přímo v kamenném obchodě, nebo mu bude dodáno na jeho adresu následující pracovní den do 18:00.
Služba Data Exchange umožňuje dealerům kompletní integraci skladu a logistických služeb Tech Data Distribution do svého systému pomocí web services. Laicky řečeno, reselleři dostanou k dispozici katalog zboží s možností on-line ověření dostupnosti, přehledu objednávek, dodacích listů, faktur a sériových čísel. Zboží mohou objednat přímo ze svého systému, Tech Data Distribution ho pak může dle zadání resellera přímo doručit koncovému zákazníkovi.