TD Synnex získala do portfolia produkty Google

14. 6. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: TD Synnex)
Společnost TD Synnex rozšířila své distribuční portfolio v Česku o platformu Google Cloud, sadu cloudových nástrojů pro spolupráci Google Workspace a operační systém Google ChromeOS. Pro uvedená řešení je v ČR exkluzivním distributorem a svým partnerům tak nabízí tři nejvýznamnější cloudové služby na světě (Amazon Web Services, Microsoft Azure i Google Cloud).

„Našim stávajícím cloudovým partnerům umožníme, aby si do svého portfolia přidali nabídku produktů společnosti Google. Zároveň věřím, že jsou zde i partneři, kteří se o nabídce cloudových služeb teprve rozhodují. A ti teď mají možnost zvolit Google. U koncových zákazníků poptávku registrujeme, takže potenciál zde rozhodně je,“ uvedl Google business development manager v TD Synnex, Pavel Jarolímek.

Distribuční spolupráce umožňuje partnerům využít zdroje a kompetence TD Synnex pro podstatné zrychlení své cesty k nabídce Google. Zatímco v případě přímého partnerství proces registrací a certifikací zabere až několik týdnů, pozice TD Synnex dovoluje partnerům rozjet Google Cloud byznys během několika dní. V případě spojení s TD Synnex postačí mít základní úroveň Google partnerství a projít jednoduchou registrací. „Partneři se pak mohou věnovat rozvoji koncových zákazníků a nemusí se starat o nic jiného,“ dodal Jarolímek.

Aby partneři mohli zvyšovat své Google kompetence, připravuje pro ně TD Synnex sérii školení a webinářů na různá témata spojená s touto platformou. Pro partnery bude dokonce i přímo zajišťovat programy, jimiž mohou zvýšit úroveň svého partnerského Google statusu.

Díky spolupráci s Googlem nyní TD Synnex disponuje portfoliem tří největších světových cloudových hráčů: Amazon Web Services (AWS), Microsoft a Google. Její obchodní partneři tak mohou klientům poskytovat služby skutečně na míru, případně vyhovět jejich požadavku na preferovanou platformu.

Ambicí TD Synnex není jen nabídnout partnerovi příslušný cloud, ale poskytnout mu know-how k volbě optimálního řešení pro koncového zákazníka. Prostřednictvím Cloud Centre of Excellence získají partneři technickou předprodejní podporu a díky různým vzdělávacím programům mohou zvýšit svůj partnerský status.

Štítky: 
Google, TD SYNNEX

Profilová karta firmy

TD SYNNEX

TD SYNNEX

Společnost TD SYNNEX je jedním z největších celosvětových distributorů informačních technologií. Pomáháme společnostem jako HP, Dell, IBM, Microsoft — a stovkám dalších — uvádíme jejich produkty na trh a nabízíme širokou řadu služeb technické a prodejní podpory.

Pro naše obchodní partnery zajišťujeme certifikace, školení, instruktáže, podporu a pomáháme jim provádět konfigurace, instalace a financování zakoupených řešení. Mnoho hardwarových i softwarových řešení, která používáme každý den, prošlo při cestě na trh našimi logistickými centry.

Zobrazit detail firmy