TD SYNNEX získal v ČR a SR distribuci konferenčního řešení Barco ClickShare

9. 5. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: TD SYNNEX)
Společnost TD SYNNEX se stala v Česku a na Slovensku prvním a jediným distributorem bezdrátového konferenčního řešení Barco ClickShare. Distributor partnerům zaručí velmi rychlou dostupnost z panevropského distribučního skladu v Boru u Tachova a přístup ke kompletnímu sortimentu Barco ClickShare.

Barco ClickShare je bezdrátový konferenční systém umožňující bezproblémové propojení zařízení v zasedací místnosti při videokonferencích nebo prezentacích. S Barco ClickShare lze využít stávající vybavení místnosti. Zaměstnanec přijde do místnosti s vlastním notebookem a systém ho jediným kliknutím bezdrátově připojí například k centrální obrazovce, kameře a reproduktorům. Komplexnější řešení pak představuje Barco ClickShare Bar, all-in-one videobar, který spojuje všechny funkce spolupráce, zvuku, videa do jednoho zařízení a umožňuje bezdrátové konference s jakoukoli platformou (Teams, Zoom, Webex apod.).

„Uživatelé ocení, že bezdrátové řešení umožňuje ze zasedaček navždy vymýtit zamotané kabely a různé adaptéry. ClickShare Bar navíc kromě špičkové kvality obrazu a zvuku disponuje i vysokou mírou bezpečnosti, protože veškerá data přenáší šifrovaně,“ popsal Adam Kuba, produktový manažer, speciální audiovizuální divize TD SYNNEX Maverick.

Českým a slovenským partnerům přinese TD SYNNEX především dostupnost a rychlé dodávky Barco ClickShare z velkého panevropského skladu v Boru u Tachova. „Díky němu jsme schopni dodávat do druhého dne. Barco ClickShare sklízí velké úspěchy v severských zemích, proto jsme rádi, že se v rámci NorthEast regionu TD SYNNEX distribuce rozšiřuje i do Česka a na Slovensko,“ dodal Adam Kuba.

TD SYNNEX nyní ve své pražské centrále připravuje prostor, kde bude moci všechny výhody a funkce Barco ClickShare prezentovat naživo. Novinku v portfoliu představí zákazníkům a partnerům také prostřednictvím webinářů.

Profilová karta firmy

TD SYNNEX

TD SYNNEX

Společnost TD SYNNEX je jedním z největších celosvětových distributorů informačních technologií. Pomáháme společnostem jako HP, Dell, IBM, Microsoft — a stovkám dalších — uvádíme jejich produkty na trh a nabízíme širokou řadu služeb technické a prodejní podpory.

Pro naše obchodní partnery zajišťujeme certifikace, školení, instruktáže, podporu a pomáháme jim provádět konfigurace, instalace a financování zakoupených řešení. Mnoho hardwarových i softwarových řešení, která používáme každý den, prošlo při cestě na trh našimi logistickými centry.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

Logitech: videokonferenční systém MeetUp 2

25. 5. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Logitech)
Společnost Logitech přichází na trh s USB konferenční kamerou s umělou inteligencí MeetUp 2, která je vhodná pro připojení k soukromým zařízením uživatelů (BYOD) i firemnímu počítačovému vybavení zasedacích místností. Jde o inovovanou verzi kultovní kamery Logitech MeetUp, která je s více než milionem prodaných kusů nejprodávanější konferenční kamerou v historii Logitechu. Čtěte více

Cisco: Bezpečnost, sítě, monitoring i schůzky pod taktovkou AI

11. 3. 2024. (redaktor: Reseller Magazine OnLine, zdroj: Cisco systems)
Spotřebitelé jsou denně ve spojení s umělou inteligencí nejen v podobě jazykových konverzačních modelů, ale desetitisíců aplikací v mobilech či noteboocích. Podle Cisca, jedné z největších technologických společností světa, je ale současně s tím třeba fenoménu AI přizpůsobit kompletní firemní IT infrastrukturu. I proto je AI společným jmenovatelem inovací, které Cisco odhalilo na technologické konferenci Cisco Live. Čtěte více

Avonic představil profesionální kamery pro videokonference, vzdělávání a zdravotnictví

4. 1. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Audiopro)
Holandský výrobce kamer Avonic vyvíjí své výrobky tak, aby se dokázaly přizpůsobit různým technologiím. Jejich předností je kompatibilita s mnoha konferenčními systémy a softwary. Jsou určeny pro dočasné nebo pevné instalace, nabízí využití v různých aplikacích vč. živých přenosů – prioritně pro videokonference, ale také v oblasti vzdělávání či zdravotnictví. Čtěte více

eD system se stal oficiálním distributorem značky Poly

22. 11. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: eD system)
Distributor eD system rozšířil svou nabídku o kompletní portfolio značky Poly. Produkty specialisty na zařízení pro audio a video konference najdou zákazníci v eD SHOPu na českém i slovenském trhu. Čtěte více