TD SYNNEX v Evropě nabídne kompletní portfolio značky Poly

13. 11. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: TD Synnex)
TD SYNNEX uzavřela evropskou distribuční smlouvu se společností Poly. Její portfolio zahrnuje nejen širokou nabídku v oblasti headsetů, IP telefonů či kamer, ale především komplexní videokonferenční řešení pro individuální pracoviště i velké zasedací místnosti.

Produkty Poly dovolí partnerům TD SYNNEX nabízet koncovým zákazníkům na míru šité varianty pro různé modely hybridní práce (pracovník na home officu, pracovník na cestách, vedoucí pracovníci apod.). Klíčovou výhodu přitom představuje interoperabilita Poly se všemi hlavními komunikačními platformami (Zoom, MS Teams, Google Meet) a také s nejužívanějšími softwarovými aplikacemi pro správu kontaktních center.

„Jsem moc rád, že jsme HP/Poly získali do nabídky, protože jde o špičková řešení, která si zaslouží mnohem lepší podporu než doposud. Díky evropskému kontraktu přinášíme na český trh hned od počátku unikátní dostupnost, která bude hlavní výhodou ve spolupráci s TD SYNNEX. Do budoucna plánujeme zřídit demo prostory, kde si partneři budou moci řešení Poly osahat a vybrat nejvhodnější variantu pro své zákazníky. Headsety Poly se staly legendou již před více než 50 lety. Tehdy ještě pod značkou Plantronics jimi byly vybaveni astronauti programu Apollo a přenášely první slova Neila Armstronga z povrchu Měsíce. Proto věřím, že tyto ‚vesmírné‘ technologie budou skvělým řešením i zde na Zemi,“ uvedl Vít Vojtěšek, director of product marketing v TD SYNNEX Czech.

Značku Poly v loňském roce v miliardové transakci získala pod svá křídla společnost HP. Partneři HP tak mohou v kombinaci HP/Poly nabízet zákazníkům skutečně kompletní kancelářský ekosystém. „Jsme rádi, že TD SYNNEX bude dalším distributorem nabízejícím produkty HP Poly na českém trhu a naváže tak na úspěšnou vzájemnou spolupráci v oblasti distribuce HP osobních počítačů, tiskáren a spotřebního materiálu. Našim společným zákazníkům tak umožníme ještě lépe adresovat potřeby hybridního pracovního prostředí,“ uvedl Pavel Machovský, HP country channel manager pro Česko, Slovensko a Maďarsko.

V českých barvách budou produkty HP/Poly podporovat: Štěpán Růžička za headsety a další příslušenství, a tým MAVERICK zosobněný Kamilem Kautem a Adamem Kubou.

Profilová karta firmy

TD SYNNEX

TD SYNNEX

Společnost TD SYNNEX je jedním z největších celosvětových distributorů informačních technologií. Pomáháme společnostem jako HP, Dell, IBM, Microsoft — a stovkám dalších — uvádíme jejich produkty na trh a nabízíme širokou řadu služeb technické a prodejní podpory.

Pro naše obchodní partnery zajišťujeme certifikace, školení, instruktáže, podporu a pomáháme jim provádět konfigurace, instalace a financování zakoupených řešení. Mnoho hardwarových i softwarových řešení, která používáme každý den, prošlo při cestě na trh našimi logistickými centry.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

Logitech: webová kamera MX Brio

16. 3. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Logitech)
Společnost Logitech představila webkameru MX Brio/MX Brio 705 for Business, která byla navržena tak, aby splňovala požadavky náročných koncových uživatelů a firem. Ultra HD 4K kamera se může pochlubit kvalitním obrazem, příjemným ovládáním a širokou nabídkou funkcí. Čtěte více

V Las Vegas proběhla partnerská konference HP Amplify. Hlavním tématem byla budoucnost práce s AI

12. 3. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: HP Inc.)
Společnost HP Inc. uspořádala v Las Vegas každoroční partnerskou konferenci HP Amplify. Ve dnech 5. až 7. března 2024 se sešlo přes 1 500 osobností z celého světa, aby diskutovali o budoucnosti. Letošní téma nese název Future Ready - United We Win a bude se zabývat konvergencí hybridních systémů a generativní umělé inteligence (AI). Čtěte více

Cisco: Bezpečnost, sítě, monitoring i schůzky pod taktovkou AI

11. 3. 2024. (redaktor: Reseller Magazine OnLine, zdroj: Cisco systems)
Spotřebitelé jsou denně ve spojení s umělou inteligencí nejen v podobě jazykových konverzačních modelů, ale desetitisíců aplikací v mobilech či noteboocích. Podle Cisca, jedné z největších technologických společností světa, je ale současně s tím třeba fenoménu AI přizpůsobit kompletní firemní IT infrastrukturu. I proto je AI společným jmenovatelem inovací, které Cisco odhalilo na technologické konferenci Cisco Live. Čtěte více

Epson zjednodušuje a zabezpečuje tisk pro zaměstnance pracující na dálku

16. 2. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Epson)
Společnost Epson přináší řešení Epson Bridge pro Microsoft Universal Print pro jednoduchý a bezpečný tisk při práci z domova. Novinka umožňuje vzdáleným pracovníkům tisknout, aniž by museli opustit firemní síť VPN, a to i když používají vlastní tiskárny. Čtěte více