TD SYNNEX v ČR obhájil pozici distributora VMwaru. Další země pokryje nová panevropská dohoda

27. 3. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: TD SYNNEX)
Společnost TD SYNNEX ve výběrovém řízení obhájila pozici distributora VMware by Broadcom v České republice. Pro dalších devět nových zemí (Rakousko, Dánsko, Finsko, Irsko, Norsko, Portugalsko, Slovensko, Švédsko a Turecko) pak obě společnosti uzavřely novou distribuční smlouvu.

„Toto výběrové řízení potvrzuje nový trend v distribuci, kdy velké technologické firmy optimalizují distribuci a uzavírají smlouvy převážně s nadnárodními distributory, kteří pokrývají evropské nebo dokonce celosvětové trhy. Mohou tak distribuci efektivně řídit a obsluhovat velký region prostřednictvím jednoho kontraktu. Například TD SYNNEX má takových panevropských smluv uzavřeno několik desítek,“ uvedl Pavel Klimuškin, ředitel Value Added Distribution TD SYNNEX Czech.

Pro velké prodejce, ale i partnery z řad malých a středních podniků představují uzavřené smlouvy vynikající příležitost, jak využít zdroje společnosti TD SYNNEX k posílení odborných znalostí v oblasti hybridního cloudu a virtualizace a k podpoře nabídky VMware by Broadcom.

„Technologie VMware by Broadcom v oblasti cloud computingu a virtualizačních řešení jsou zcela klíčové pro budování moderních firemních sítí, datových center a běh aplikací. Proto jsme rádi, že můžeme navázat na předchozí velmi úspěšnou spolupráci a přinést partnerům v Česku k řešením VMware by Broadcom navíc přidanou hodnotu TD SYNNEX,“ dodal František Civín, vedoucí divize VMware by Broadcom v TD SYNNEX Czech.

Partneři TD SYNNEX získávají přístup k celé řadě předplacených řešení, včetně VMware Cloud Foundation, hybridní cloud platformy poskytující kompletní sadu softwarově definovaných služeb, úložiště, sítě, zabezpečení a cloud management pro provoz firemních aplikací nebo k virtualizační platformě VMware vSphere Foundation.

TD SYNNEX navíc partnerům zajistí přístup ke zdrojům a specializovanému obsahu zaměřenému na rozvoj jejich multicloudové praxe. Patří sem například série vzdělávacích kurzů, která je partnerům k dispozici výhradně prostřednictvím platformy TD SYNNEX Channel Academy. Na místní úrovni ji doplní webové semináře a akce zaměřené na vzdělávání a rozšiřování znalostí o produktech a řešeních VMware by Broadcom. Jako autorizované školicí středisko společnosti VMware by Broadcom zajišťuje TD SYNNEX také kompletní portfolio technických školení a certifikací.

Kromě České republiky a devíti novou smlouvou pokrytých zemí, je TD SYNNEX distributorem VMware by Broadcom také v Belgii, Francii, Německu, Itálii, Nizozemsku, Polsku, Španělsku, Švýcarsku a Velké Británii.

Štítky: 

Profilová karta firmy

TD SYNNEX

TD SYNNEX

Společnost TD SYNNEX je jedním z největších celosvětových distributorů informačních technologií. Pomáháme společnostem jako HP, Dell, IBM, Microsoft — a stovkám dalších — uvádíme jejich produkty na trh a nabízíme širokou řadu služeb technické a prodejní podpory.

Pro naše obchodní partnery zajišťujeme certifikace, školení, instruktáže, podporu a pomáháme jim provádět konfigurace, instalace a financování zakoupených řešení. Mnoho hardwarových i softwarových řešení, která používáme každý den, prošlo při cestě na trh našimi logistickými centry.

Zobrazit detail firmy