SWS distributorem telefonů Blaupunkt

9. 11. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: SWS)
SWS se stala novým autorizovaným distributorem telefonů Blaupunkt pro Českou a Slovenskou republiku. Telefony Blaupunkt se vyznačují výhodným poměrem cena/výkon a jsou dostupné jako tlačítkové přístroje, přístroje pro seniory, ale i cenově dostupné smartphony.

SWS na českém trhu dlouhodobě působí jako dodavatel hardwaru a softwaru pro širokou základnu svých resellerů a tímto krokem rozšiřuje svou nabídku o další značku v oblasti mobilní komunikace. Produktovým managerem telefonů Blaupunkt je Pavel Postava, PPostava@sws.cz, tel. 577 640 310.

Značka Blaupunkt se vyznačuje spolehlivou německou kvalitou, elegantním evropským designem a vynikajícím poměrem ceny a výkonu.

Založení společnosti se datuje k roku 1924, tehdy ještě pod jménem „Ideal“ v Berlíně s výrobou sluchátek, která byla testována technikem a označena symbolem kvality – modrým bodem. Symbol kvality se následně změnil na obchodní značku Blaupunkt a ta se od roku 1938 nakonec stala jménem společnosti.

„Distribuční smlouva se společností Blaupunkt vhodně rozšiřuje nabídku společnosti SWS o další významnou značku v oblasti mobilních telefonů v unikátním poměru cena / výkon. Jsem velmi rád, že jsme právě my získali do portfolia tyto telefony a věřím, že budeme nadále schopni uspokojovat stále rostoucí požadavky naší partnerské sítě,“ uvedl Stanislav Skalička, obchodní ředitel SWS.

Štítky: 
Blaupunkt, SWS