SWS distributorem MailStore Server

2. 2. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: SWS)
Společnost SWS se stala novým distributorem produktu pro správu elektronické pošty MailStore Server pro Českou republiku a Slovensko.

Email dnes není jen jedním z nejvýznamnějších způsobů komunikace, ale patří také k nejčastějším a nejcennějším zdrojům informací v businessu a organizační praxi. Informace zasílané emailem nejsou většinou uloženy nikde jinde než v poštovních schránkách uživatelů. Není však vždy snadné rozlišit, které informace mají v daný moment význam a které nikoliv, v čase se taková relevance může značně měnit. Aby byla společnost dlouhodobě úspěšná, je nezbytné, aby si chránila všechny své informace, plnila legislativní požadavky, snižovala spotřebu zdrojů a udržovala si přístup ke všem dostupným datům. Všechny tyto požadavky, a ještě více, splňuje produkt MailStore Server.

„Jsem velmi rád, že se v době zvýšeného zájmu o bezpečnostní řešení můžeme spolehnout na spolupráci s SWS. Během konsolidace prodejního kanálu v regionu pro nás bylo klíčové zvolit distributora, jenž zabezpečí nejlepší možnou podporu SMB segmentu. Věřím, že díky dostupnosti partnerské sítě a kvalitní podpoře na všech úrovních nabídneme zákazníkům ty nejlepší služby a budeme pokračovat v růstu, jenž byl v roce 2017 největší za posledních několik let,“ uvedl Martin Drexler, channel sales manager CEE v MailStore Software GmbH.

Štítky: 
MailStore, SWS