SWS distributorem LGE v ČR

1. 2. 2010. (redaktor: Milan Loucký, zdroj: )
Společnost LG Electronics autorizovala od 1. února 2010 SWS jako svého nového distributora IT produktů pro Českou republiku. Tato produktová skupina zahrnuje optické mechaniky, externí pevné disky, LCD monitory a fotorámečky.

SWS získáním distribuce zahajuje bližší spolupráci s jedním z předních světových výrobců, který se může pyšnit inovativními technologiemi, jedinečnými produkty a špičkovým designem. Cílem SWS je zajistit dealerům stálou skladovou dostupnost, atraktivní ceny a veškeré akční nabídky. Samozřejmostí je plná technická podpora a zákazníci se mohou těšit na spoustu zajímavých promo akcí a demo slev. SWS se touto spoluprácí snaží dostat zase o něco blíže ke svým zákazníkům a nabídnout jim to, co si žádají.

LG Electronics je v České republice klíčovou společností na trhu s LCD monitory. SWS si tuto skutečnost plně uvědomuje, a proto je pro SWS význam této distribuční smlouvy značný. SWS plánuje množství prodejních aktivit, které pomohou nárůstu prodeje, a tím i zisku jejich zákazníkům.