SWS distributorem Kyocera

23. 7. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: SWS)
Společnost SWS se od července 2019 stala novým autorizovaným distributorem vybraných tiskáren, multifunkčních zařízení a spotřebního materiálu Kyocera pro Českou republiku. Tiskárny a multifunkce Kyocera se vyznačují spolehlivostí, kvalitou tisku, dlouhou životností vnitřních komponent a výhodným celkovým nákladem na vlastnictví a provozování tiskové technologie.

Značka Kyocera byla založena v roce 1959 v japonském Kjótu se zaměřením na vývoj a výrobu produktů obsahujících hi-tech keramické komponenty. S nimi se můžete setkat i v tiskárnách a multifunkcích Kyocera ve formě tiskových válců a dalších komponent s extrémně dlouhou životností.

Na českém trhu Kyocera nabízí široké portfolio laserových tiskových zařízení ve všech kategoriích a formátech A4, A3, čb, barva. Veškerá tisková zařízení jsou postavena na technologii Kyocera Ecosys, která spojuje ekonomiku, ekologii a unifikovaný tiskový systém, čímž přináší zákazníkům výhody ve formě nízkých nákladů na tisk a dlouhé životnosti vnitřních komponent, systémovou kompatibilitu a silný ekologický přístup se zaměřením na minimalizaci dopadů na životní prostředí.

„Distribuční smlouva se společností Kyocera vhodně rozšiřuje nabídku společnosti SWS o další významnou značku v oblasti tiskáren. Jsem velmi rád, že jsme právě my získali do portfolia tyto tiskárny, že budeme nadále schopni uspokojovat stále rostoucí požadavky naší partnerské sítě,“ řekl Stanislav Skalička, obchodní ředitel SWS.

Produktovým manažerem tiskáren Kyocera je Miroslav Tlačík, MTlacik@sws.cz, tel. 577 640 312.

Štítky: 
Kyocera, SWS