Společnost WESTech se stala oficiálním distributorem smartphonů OPPO na Slovensku

19. 7. 2021. (redaktor: Michala Benešovská, zdroj: WESTech)
Společnost WESTech začíná dodávat chytré telefony OPPO na Slovensko díky dohodě mezi společnostmi, podle níž WESTech získal statut oficiálního distributora OPPO na Slovensku.

OPPO je jedním z největších světových výrobců high-tech produktů a podle analytiků patří do TOP 5 značek na trhu se smartphony. V současnosti se více než 200 milionů uživatelů rozhodlo pro smartphony značky OPPO, což klade vysoké požadavky na pohodlí, funkčnost a kvalitu jejich mobilních zařízení.

„Spolupráce dvou společností WESTech a OPPO – umožní nejen nastínit nové ambiciózní cíle naší společné práce na roky 20212022, ale také okamžitě zahájit proces jejich dosahování. V prvních fázích spolupráce se OPPO zaměří na práci s několika modely smartphonů a v blízké budoucnosti bude slovenská a českému spotřebiteli k dispozici široká škála smartphonů. To vše poskytuje společnosti OPPO příležitost konkurovat na dynamickém slovenském trhu, řekl Rudolf Koubek, obchodní ředitel společnosti WESTech.

Stojí za zmínku, že OPPO je obecně známý pro své pravidelné technologické objevy v oblasti mobilní fotografie. Jedním z objevů OPPO začala éra technologie SelfieTune. Společnost se také stala první značkou, která uvedla na trh smartphony s předními fotoaparáty s rozlišením 32 MP a 16 MP. OPPO navíc jako první na světě představil automatickou PTZ kameru, funkci Ultra HD a duální kameru vybavenou 5násobným zoomem.

Proto jsou telefony s fotoaparátem OPPO ceněné mezi uživateli zaměřenými na fotografii. A fotografické technologie vyvinuté a implementované společností přibližují kvalitu snímků získaných na smartphonech k snímkům zhotoveným profesionálním vybavením.

„Při vstupu na český a slovenský trh bylo pro nás velmi důležité najít spolehlivého logistického partnera, který je skutečně důvěryhodný. Jsme si jisti, že v osobě společnosti WESTech jsme našli přesně toho partnera, kterého jsme hledali. Jsme rádi, že díky dohodě se společností WESTech budou mít slovenský a čeští uživatelé nejen přístup k našemu nejnovějšímu vývoji, ale i nejvyšší úroveň služeb, řekl Libor Svitok, sales director OPPO.

Nová dohoda s OPPO posílí pozici společnosti WESTech jako distributora chytrých telefonů a spotřební elektroniky na domácím trhu.

Štítky: 

Podobné články

Datech rozšiřuje portfolio řešení pro design o další specializované dodavatele

3. 11. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: TD SYNNEX)
Společnost Datech, divize TD SYNNEX zaměřená na distribuci softwarových nástrojů pro architekty, projektanty, designéry či návrháře, posílí svoji nabídku. K portfoliu Autodesk přidá produkty dalších specializovaných dodavatelů zejména z oblasti vizualizačních technologií. Čtěte více

ATC zvítězilo v anketě Context ChannelWatch

20. 9. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: AT Computers)
Společnost AT Computers získala ocenění Distributor roku 2023 pro Českou republiku a také pro Slovensko v celosvětové anketě Context ChannelWatch. Čtěte více
Zástupci eD systemu a Canonu

Canon na brněnské přehradě vyhlásil nejlepší distributory roku 2022

23. 5. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: AT Computers, Canon, eD system, SWS)
Společnost Canon během distribuční konference v brněnském hotelu Maximus resort udělila výroční ocenění nejlepším distributorům za rok 2022. Čtěte více

Pohlídejte si svůj termín – ATC RoadShow 2023 se blíží

13. 4. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: AT Computers)
Společnost AT Computers zahájí za 14 dní svou ATC RoadShow 2023. Jako obvykle navštíví šest českých měst a společně s výrobci přiveze nejnovější informace. Čtěte více