Společnost WESTech se stala oficiálním distributorem smartphonů OPPO na Slovensku

19. 7. 2021. (redaktor: Michala Benešovská, zdroj: WESTech)
Společnost WESTech začíná dodávat chytré telefony OPPO na Slovensko díky dohodě mezi společnostmi, podle níž WESTech získal statut oficiálního distributora OPPO na Slovensku.

OPPO je jedním z největších světových výrobců high-tech produktů a podle analytiků patří do TOP 5 značek na trhu se smartphony. V současnosti se více než 200 milionů uživatelů rozhodlo pro smartphony značky OPPO, což klade vysoké požadavky na pohodlí, funkčnost a kvalitu jejich mobilních zařízení.

„Spolupráce dvou společností WESTech a OPPO – umožní nejen nastínit nové ambiciózní cíle naší společné práce na roky 20212022, ale také okamžitě zahájit proces jejich dosahování. V prvních fázích spolupráce se OPPO zaměří na práci s několika modely smartphonů a v blízké budoucnosti bude slovenská a českému spotřebiteli k dispozici široká škála smartphonů. To vše poskytuje společnosti OPPO příležitost konkurovat na dynamickém slovenském trhu, řekl Rudolf Koubek, obchodní ředitel společnosti WESTech.

Stojí za zmínku, že OPPO je obecně známý pro své pravidelné technologické objevy v oblasti mobilní fotografie. Jedním z objevů OPPO začala éra technologie SelfieTune. Společnost se také stala první značkou, která uvedla na trh smartphony s předními fotoaparáty s rozlišením 32 MP a 16 MP. OPPO navíc jako první na světě představil automatickou PTZ kameru, funkci Ultra HD a duální kameru vybavenou 5násobným zoomem.

Proto jsou telefony s fotoaparátem OPPO ceněné mezi uživateli zaměřenými na fotografii. A fotografické technologie vyvinuté a implementované společností přibližují kvalitu snímků získaných na smartphonech k snímkům zhotoveným profesionálním vybavením.

„Při vstupu na český a slovenský trh bylo pro nás velmi důležité najít spolehlivého logistického partnera, který je skutečně důvěryhodný. Jsme si jisti, že v osobě společnosti WESTech jsme našli přesně toho partnera, kterého jsme hledali. Jsme rádi, že díky dohodě se společností WESTech budou mít slovenský a čeští uživatelé nejen přístup k našemu nejnovějšímu vývoji, ale i nejvyšší úroveň služeb, řekl Libor Svitok, sales director OPPO.

Nová dohoda s OPPO posílí pozici společnosti WESTech jako distributora chytrých telefonů a spotřební elektroniky na domácím trhu.

Štítky: 

Podobné články

Ingram Micro se stal celovevropským distributorem společnosti Newland

23. 5. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: Ingram Micro)
Partnerství, které bylo původně uzavřeno pro Velkou Británii a Irsko, se rozhodly společnosti Ingram Micro a Newland EMEA rozšířit i na zbytek evropských zemí. I tuzemští zákazníci tak mají nově k dispozici široké portfolio produktů skládající se ze stacionárních a ručních skenerů, mobilních terminálů, mikrokiosků, tabletů a OEM skenovacích enginů. Čtěte více

„Stovka“ se stala partnerem značky Axagon

12. 5. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: 100Mega Distribution)
Společnost 100Mega Distribution se stala partnerem značky Axagon, která se zaměřuje na počítačové a mobilní příslušenství, komponenty, periferie či multimédia. Čtěte více

Pavel Klimuškin (Tech Data): Budoucnost patří hybridní distribuci

28. 4. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing a Tech Data)
Pavel Klimuškin řídí část distribuční společnosti Tech Data, která odbavuje velké IT projekty typu datových center, cloudů či internetu věcí. Přesto jeho úvahy směřují i k tomu, jak nejlépe svět „advanced solutions“ sblížit s notebooky a tiskárnami. Tak, aby partner našel u Tech Data rychlou a efektivní odpověď na jakýkoli IT požadavek. Pavel Klimuškin totiž tvrdí, že není malých obchodů, a budoucnost proto patří hybridní distribuci. Čtěte více

Pavel Zaal (Tech Data): Naši lidé musejí být venku

25. 11. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing a Tech Data)
Pavel Zaal se postavil do čela divize Cisco ve společnosti Tech Data těsně před vypuknutím pandemie covidu-19. Přesto se v divizi Cisco podařilo úspěšně nastartovat transformaci zaměřenou na posílení konzultačních služeb, akvizice či rozvoj partnerů. Co všechno se v divizi odehrálo a jaký to přináší užitek partnerům? Čtěte více