Společnost WESTech se stala oficiálním distributorem smartphonů OPPO na Slovensku

19. 7. 2021. (redaktor: Michala Benešovská, zdroj: WESTech)
Společnost WESTech začíná dodávat chytré telefony OPPO na Slovensko díky dohodě mezi společnostmi, podle níž WESTech získal statut oficiálního distributora OPPO na Slovensku.

OPPO je jedním z největších světových výrobců high-tech produktů a podle analytiků patří do TOP 5 značek na trhu se smartphony. V současnosti se více než 200 milionů uživatelů rozhodlo pro smartphony značky OPPO, což klade vysoké požadavky na pohodlí, funkčnost a kvalitu jejich mobilních zařízení.

„Spolupráce dvou společností WESTech a OPPO – umožní nejen nastínit nové ambiciózní cíle naší společné práce na roky 20212022, ale také okamžitě zahájit proces jejich dosahování. V prvních fázích spolupráce se OPPO zaměří na práci s několika modely smartphonů a v blízké budoucnosti bude slovenská a českému spotřebiteli k dispozici široká škála smartphonů. To vše poskytuje společnosti OPPO příležitost konkurovat na dynamickém slovenském trhu, řekl Rudolf Koubek, obchodní ředitel společnosti WESTech.

Stojí za zmínku, že OPPO je obecně známý pro své pravidelné technologické objevy v oblasti mobilní fotografie. Jedním z objevů OPPO začala éra technologie SelfieTune. Společnost se také stala první značkou, která uvedla na trh smartphony s předními fotoaparáty s rozlišením 32 MP a 16 MP. OPPO navíc jako první na světě představil automatickou PTZ kameru, funkci Ultra HD a duální kameru vybavenou 5násobným zoomem.

Proto jsou telefony s fotoaparátem OPPO ceněné mezi uživateli zaměřenými na fotografii. A fotografické technologie vyvinuté a implementované společností přibližují kvalitu snímků získaných na smartphonech k snímkům zhotoveným profesionálním vybavením.

„Při vstupu na český a slovenský trh bylo pro nás velmi důležité najít spolehlivého logistického partnera, který je skutečně důvěryhodný. Jsme si jisti, že v osobě společnosti WESTech jsme našli přesně toho partnera, kterého jsme hledali. Jsme rádi, že díky dohodě se společností WESTech budou mít slovenský a čeští uživatelé nejen přístup k našemu nejnovějšímu vývoji, ale i nejvyšší úroveň služeb, řekl Libor Svitok, sales director OPPO.

Nová dohoda s OPPO posílí pozici společnosti WESTech jako distributora chytrých telefonů a spotřební elektroniky na domácím trhu.

Štítky: 

Podobné články

Ještě bezpečnější přístup na web ATC

6. 12. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: AT Computers)
Společnost AT Computers posílila bezpečnost přihlašování na svůj web. Reselleři mohou za tímto účelem nově využívat Microsoft či Google Authenticator. Čtěte více

TD SYNNEX je podle CONTEXT ChannelWatch evropským distributorem roku

30. 11. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: TD SYNNEX)
Již potřetí v řadě získala společnost TD SYNNEX titul distributora roku v soutěži CONTEXT ChannelWatch 2022, která je založena na hlasování tisíců distribučních partnerů v celé Evropě. Kromě hlavní ceny TD SYNNEX bodoval také v dalších kategoriích. Čtěte více

eD system získal ocenění nejvyšší důvěryhodnosti

24. 8. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: eD system)
IT distributor eD system si v nezávislém ratingu společnosti Dun & Bradstreet vysloužil hodnocení nejvyššího stupně důvěryhodnosti s označením AAA. Zařadil se tak mezi úzkou skupinu společností, které splňují nejpřísnější ekonomická kritéria. Čtěte více

Ingram Micro se stal celovevropským distributorem společnosti Newland

23. 5. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: Ingram Micro)
Partnerství, které bylo původně uzavřeno pro Velkou Británii a Irsko, se rozhodly společnosti Ingram Micro a Newland EMEA rozšířit i na zbytek evropských zemí. I tuzemští zákazníci tak mají nově k dispozici široké portfolio produktů skládající se ze stacionárních a ručních skenerů, mobilních terminálů, mikrokiosků, tabletů a OEM skenovacích enginů. Čtěte více