Společnost WESTech se stala oficiálním distributorem smartphonů OPPO na Slovensku

19. 7. 2021. (redaktor: Michala Benešovská, zdroj: WESTech)
Společnost WESTech začíná dodávat chytré telefony OPPO na Slovensko díky dohodě mezi společnostmi, podle níž WESTech získal statut oficiálního distributora OPPO na Slovensku.

OPPO je jedním z největších světových výrobců high-tech produktů a podle analytiků patří do TOP 5 značek na trhu se smartphony. V současnosti se více než 200 milionů uživatelů rozhodlo pro smartphony značky OPPO, což klade vysoké požadavky na pohodlí, funkčnost a kvalitu jejich mobilních zařízení.

„Spolupráce dvou společností WESTech a OPPO – umožní nejen nastínit nové ambiciózní cíle naší společné práce na roky 20212022, ale také okamžitě zahájit proces jejich dosahování. V prvních fázích spolupráce se OPPO zaměří na práci s několika modely smartphonů a v blízké budoucnosti bude slovenská a českému spotřebiteli k dispozici široká škála smartphonů. To vše poskytuje společnosti OPPO příležitost konkurovat na dynamickém slovenském trhu, řekl Rudolf Koubek, obchodní ředitel společnosti WESTech.

Stojí za zmínku, že OPPO je obecně známý pro své pravidelné technologické objevy v oblasti mobilní fotografie. Jedním z objevů OPPO začala éra technologie SelfieTune. Společnost se také stala první značkou, která uvedla na trh smartphony s předními fotoaparáty s rozlišením 32 MP a 16 MP. OPPO navíc jako první na světě představil automatickou PTZ kameru, funkci Ultra HD a duální kameru vybavenou 5násobným zoomem.

Proto jsou telefony s fotoaparátem OPPO ceněné mezi uživateli zaměřenými na fotografii. A fotografické technologie vyvinuté a implementované společností přibližují kvalitu snímků získaných na smartphonech k snímkům zhotoveným profesionálním vybavením.

„Při vstupu na český a slovenský trh bylo pro nás velmi důležité najít spolehlivého logistického partnera, který je skutečně důvěryhodný. Jsme si jisti, že v osobě společnosti WESTech jsme našli přesně toho partnera, kterého jsme hledali. Jsme rádi, že díky dohodě se společností WESTech budou mít slovenský a čeští uživatelé nejen přístup k našemu nejnovějšímu vývoji, ale i nejvyšší úroveň služeb, řekl Libor Svitok, sales director OPPO.

Nová dohoda s OPPO posílí pozici společnosti WESTech jako distributora chytrých telefonů a spotřební elektroniky na domácím trhu.

Štítky: 

Podobné články

SWS vyhlášena nejstabilnější firmou v České republice za rok 2020

22. 6. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: SWS)
Společnost SWS opětovně získala hodnocení „AAA Excelentní“ za rok 2020. Současně byla SWS vyhlášena nejstabilnější firmou v České Republice za rok 2020 a byla oceněna nejvýznamnějším certifikátem Bisnode „Czech Stability Award“ uděleným ve spolupráci s Dun&Bradstreet pod záštitou CZECH TOP 100. Čtěte více
Jiří Dobeš, Business Unit Manager divize Dell v DNS

DNS (Jiří Dobeš a Vladimír Havelka): Každý den chceme být o krůček lepší

9. 6. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing a DNS)
Maximum informací o divizi Dell ve společnosti DNS jsme pro vás získali díky možnosti vyzpovídat business unit managera Jiřího Dobeše a senior consultanta Vladimíra Havelku. Hovořili jsme nejen o pohodové atmosféře v DNS a společné snaze se neustále zlepšovat, ale i o dopadu covidové pandemie, aktuálních trendech, produktových novinkách z portfolia Dellu i plánech do budoucna a mnoha dalších zajímavých věcech. Čtěte více

Tech Data nabízí automatické obnovování licencí Adobe

1. 6. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Tech Data Distribution)
Nová služba VIP Marketplace od Tech Daty umožňuje prostřednictvím portálu StreamOne Cloud Marketplace automatické obnovování licencí k softwarovým produktům Adobe včetně Creative Cloud a Acrobat DC. Díky novince mohou zákazníci v ČR obnovovat stávající licence a přidávat nová předplatná. Čtěte více

Díky AT Computers a SumUp může platby kartou přijímat skutečně každý

5. 5. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: AT Computers)
Společnost AT Computers zařadila do prodeje oblíbený platební terminál značky SumUp již na podzim 2020. Nově je však toto řešení k dispozici nejen pro podnikatele, ale i pro nefiremní uživatele. Čtěte více