Our Pure Planet v nabídce Ingram Micro Czech Republic

15. 3. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: Ingram Micro)
Společnost Ingram Micro Czech Republic se stala výhradním distributorem značky Our Pure Planet pro Českou a Slovenskou republiku. Our Pure Planet vyrábí spotřební elektroniku, která nezatěžuje životní prostředí.

Během výrobního procesu produktů dochází ke zpracování pouze recyklovaného plastu a bonusem je i nulová uhlíková stopa. Produkty jsou však nejen ekologicky šetrné, ale také designové a s vysokou mírou kvality a funkčnosti.

Portfolio Our Pure Planet zahrnuje:

  • Bluetooth reproduktory;
  • sluchátka;
  • kabely;
  • nabíječky;
  • powerbanky.

Partnerstvím s Our Pure Planet posiluje společnost Ingram Micro Czech Republic svůj závazek k udržitelnosti a odpovědnosti vůči životnímu prostředí.

„Jsme nadšeni spoluprací s Our Pure Planet a těšíme se na úspěšné partnerství, které bude přínosem pro obě společnosti i zákazníky,” uvedl Matěj Hájek, business unit manager volume business.

Štítky: 
Ingram Micro Czech Republic, OUR PURE PLANET

Profilová karta firmy

Ingram Micro Czech Republic

Ingram Micro Czech Republic

Ingram Micro se řadí mez světové lídry v oblasti IT distribuce. V naší nabídce nalezente širokou nabídku služeb a komplexní portfolio z volume a value distribuce. Působíme ve více než 38 zemích světa a spolupracujeme s bezmála 400 IT výrobci, a tím se řadíme mezi největší distributory na světě. Portfolio našich produktů a služeb soustavně rozšiřujeme a díky tomu vycházíme vstříc stále většímu počtu zákazníků.

Zobrazit detail firmy