Novinky u ASBIS CZ: Biostar Microtech a podniková úložiště Seagate

14. 6. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: ASBIS CZ)
Společnost ASBIS CZ rozšířila svou nabídku na českém a slovenském trhu. Zákazníci mohou nově u distributora pořizovat produkty Biostar Microtech (základní desky a grafické karty) a enterprise řešení Seagate (řady Exos a Nytro).

Na základě podepsané smlouvy bude ASBIS distribuovat základní desky a grafické karty vyráběné společností Biostar na všechny trhy, které spravuje.

Portfolio společnosti zahrnuje širokou nabídku základních desek pro procesory AMD i Intel. Grafické karty se mohou pochlubit podobně širokým záběrem a čipy od AMD i Nvidie.

Biostar je tchajwanská společnost založená v roce 1986, která mimo základních desek a grafických karet dále vyrábí např. paměťové moduly, SSD, průmyslové výpočetní systémy apod.

Seagate Storage Systems

Společnost ASBIS CZ rozšířila své partnerství s firmou Seagate o distribuční smlouvu pro Seagate Storage Systems. Předmětem dohody je distribuční a prodejní servis a marketingová podpora u komplexních enterprise řešení pro datová centra a korporátní klientelu postavená na uložištích řady Exos a Nytro.

Součástí nabídky uložišť jsou pevné disky Exos a SSD disky Nytro, které jsou navrženy s ohledem na vysokou pracovní zátěž podnikové třídy, poskytují vysoký výkon, kapacitu a spolehlivost a zároveň zajišťují maximální zabezpečení. Disky jsou určeny pro širokou škálu hybridních a flash diskových úložišť typu SAN tak i pro JBOD systémy.

Kromě dodávky hardwaru nabízí ASBIS CZ kvalifikovaný tým specialistů připravený nabídnout odbornou pomoc systémovým integrátorům, poskytovatelům cloudových služeb a datovým centrům při výběru optimálního řešení pro rostoucí potřeby ukládání a zpracování dat a také poskytovat prodejní podporu pro Seagate Storage Systems.

Pro více informací nebo cenovou nabídku kontaktujte vad@asbis.cz.

Štítky: 

Profilová karta firmy

ASBIS CZ, spol. s r.o.

ASBIS CZ, spol. s r.o.

ASBIS patří mezi největší dodavatele počítačových komponent na rozvíjejících se trzích v Evropě. Společnost byla založena roku 1990 a dnes má 33 poboček ve 27 evropských zemích. Společnost obsluhuje prostřednictvím tří distribučních center a 33 místních velkoobchodů (vlastních poboček) více než 30 000 aktivních zákazníků.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

Dodávky HDD se v posledním kvartále 2022 dramaticky propadly

20. 1. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: Trendfocus, www.tomshardware.com, www.storagenewsletter.com)
Nejnovější report společnosti Trendfocus ze začátku roku 2023 si posvítil na prodej mechanických pevných disků. Společnost se ve svém newsletteru podělila o výňatek z tržního průzkumu zahrnujícího čtvrtý kvartál roku 2022, kde zabývá se největšími poskytovateli HDD, jejich dodávkami a tržními podíly. U všech došlo v posledním čtvrtletí loňského roku k dramatickému poklesu dodávek, přičemž u společností Seagate a WDC se dodávky snížily skoro o polovinu. Čtěte více
Uwe Kemmer, ředitel EMEA Field Engineering, Western Digital (Foto: LinkedIn)

Helium jako faktor změny?

17. 11. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: Western Digital)
Na první pohled se pevné disky HelioSeal společnosti Western Digital nijak neliší od běžných HDD. Z technologického hlediska však jde o mistrovské dílo a tržní prvenství, které poskytuje základ pro velká data a umělou inteligenci v datovém centru. A to díky heliu hermeticky uzavřenému v plášti disku. Čtěte více

Marcin Gaczor (Kingston): Jsme féroví k partnerům i zákazníkům

1. 9. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
S Marcinem Gaczorem, business development manažerem společnosti Kingston, jsme hovořili nejenom o novinkách v portfoliu, ale také o filozofii značky nebo přístupu k partnerům a zákazníkům. Dostali jsme se také k pozici distributorů na současném IT trhu a mnoha dalším aktuálním otázkám, které (nejenom) s trhem paměťových médií úzce souvisí. Čtěte více

Samsung představil špičkové SSD určené pro hráče a kreativce

29. 8. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: Samsung)
Společnost Samsung představila svůj doposud nejvýkonnější SSD disk 990 PRO s rozhraním NVMe a sběrnicí PCIe 4.0. Rychlý a energeticky úsporný disk se hodí zejména pro moderní hry a další graficky náročné aplikace, tedy např. 3D rendering, střih 4K videa nebo datovou analýzu. Čtěte více