Novinky u ASBIS CZ: Biostar Microtech a podniková úložiště Seagate

14. 6. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: ASBIS CZ)
Společnost ASBIS CZ rozšířila svou nabídku na českém a slovenském trhu. Zákazníci mohou nově u distributora pořizovat produkty Biostar Microtech (základní desky a grafické karty) a enterprise řešení Seagate (řady Exos a Nytro).

Na základě podepsané smlouvy bude ASBIS distribuovat základní desky a grafické karty vyráběné společností Biostar na všechny trhy, které spravuje.

Portfolio společnosti zahrnuje širokou nabídku základních desek pro procesory AMD i Intel. Grafické karty se mohou pochlubit podobně širokým záběrem a čipy od AMD i Nvidie.

Biostar je tchajwanská společnost založená v roce 1986, která mimo základních desek a grafických karet dále vyrábí např. paměťové moduly, SSD, průmyslové výpočetní systémy apod.

Seagate Storage Systems

Společnost ASBIS CZ rozšířila své partnerství s firmou Seagate o distribuční smlouvu pro Seagate Storage Systems. Předmětem dohody je distribuční a prodejní servis a marketingová podpora u komplexních enterprise řešení pro datová centra a korporátní klientelu postavená na uložištích řady Exos a Nytro.

Součástí nabídky uložišť jsou pevné disky Exos a SSD disky Nytro, které jsou navrženy s ohledem na vysokou pracovní zátěž podnikové třídy, poskytují vysoký výkon, kapacitu a spolehlivost a zároveň zajišťují maximální zabezpečení. Disky jsou určeny pro širokou škálu hybridních a flash diskových úložišť typu SAN tak i pro JBOD systémy.

Kromě dodávky hardwaru nabízí ASBIS CZ kvalifikovaný tým specialistů připravený nabídnout odbornou pomoc systémovým integrátorům, poskytovatelům cloudových služeb a datovým centrům při výběru optimálního řešení pro rostoucí potřeby ukládání a zpracování dat a také poskytovat prodejní podporu pro Seagate Storage Systems.

Pro více informací nebo cenovou nabídku kontaktujte vad@asbis.cz.

Štítky: 

Profilová karta firmy

ASBIS CZ, spol. s r.o.

ASBIS CZ, spol. s r.o.

ASBIS patří mezi největší dodavatele počítačových komponent na rozvíjejících se trzích v Evropě. Společnost byla založena roku 1990 a dnes má 33 poboček ve 27 evropských zemích. Společnost obsluhuje prostřednictvím tří distribučních center a 33 místních velkoobchodů (vlastních poboček) více než 30 000 aktivních zákazníků.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

Archivní data budou v roce 2022 nejvíce rostoucí třídou úložišť

3. 1. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: Western Digital)
Archivní data („studená“ úložiště) jsou uložena v levnějších, zřídka přistupovaných vrstvách, které archivují informace do doby, než jsou potřeba, například v případě selhání nebo kybernetického útoku. V příštím roce přitom půjde podle společnosti Western Digital o nejrychleji rostoucí třídu úložišť. Které další trendy můžeme očekávat? Čtěte více

SSD pro rok 2022

17. 12. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
Solid state drive disky (SSD) se již staly nedílnou součástí výbavy našich stolních počítačů a notebooků a často i dalších zařízení. Díky svým vlastnostem v čele s rychlostí mají totiž významný vliv na příjemnější používání našich přístrojů. Vedle interních disků jsou SSD stále populárnější také v externí variantě. Na obě tyto produktové kategorie se podíváme blíže a nastíníme si současnou situaci na obou trzích. Čtěte více

Western Digital přichází s inovativní architekturou pevných disků

3. 9. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Western Digital)
Společnost Western Digital představila novou architekturu pevných disků posílenou o flash paměť. Nová architektura vyžívající technologii OptiNAND je schopna optimalizovat a integrovat pevné disky společně s vestavěnou flash pamětí iNAND. Zákazníci tak získají řešení, které reaguje na růst objemu vytvářených dat a poskytuje potřebnou kapacitu, výkon i spolehlivost. Čtěte více

Verbatim: HDD Fingerprint Secure a Fingerprint Secure SSD

16. 7. 2021. (redaktor: Michala Benešovská, zdroj: Verbatim)
Společnost Verbatim rozšířila svou nabídku bezpečných úložišť, představením nových externích HDD a SSD, se šifrováním a biometrickou technologií, která zajistí, že soukromá data uložená na zařízeních, budou vždy plně chráněna a v souladu s požadavky GDPR. Čtěte více