Lucka na roztrhání

29. 5. 2009. (redaktor: Milan Loucký, zdroj: )
Nejtěžší zbraň v podobě překrásné hostesky nasadila na tiskové konferenci společnost Sunnysoft, aby prezentovala solární nabíječky společnosti Powertraveller.
Powertraveller v rukou Lucie.

Slunečné počasí jakoby naznačovalo, že třeba i mobilní telefon lze nabíjet zcela zdarma za pomoci sluneční energie. Přítomná hosteska Lucie předvedla oněmělým novinářům, jak lze nabíjet vybitý akumulátor za pomoci sluneční energie i za pomoci solárních nabíječek firmy Powertraveller, jejichž produktů se Sunnysoft stal exkluzivním partnerem. Krásná Lucie a ještě krásnější přístroje, které dokáží vrátit peníze investované do jejich koupě tím, že vyrábějí energii nejjednoidušším způsobem, jaký je možný – z energie Slunce. Možná si ještě pamatujete na solární konstantu, která říká, že na každý metr čtvereční dopadá 1373 Wattů energie. Nevím, jestli je to v oblasti rovníku při jarní a podzimní rovnodennosti nebo kde, ale v každém případě stačí, aby slunko bylo i za mrakem a už akumulátory nabíjíte zadarmo.

Lucie předvedla nejen své úžasně krásné tělo i jeho držení, ale dokonce i držení přístrojů, které přeměňují sluneční energii na energii elektrickou. Ostatně, energie, jako energie, že? A tak hladový mobilní telefon nebo jiné mobilní zařízení nebo dokonce i notebook lze zasytit tak, aby na energii z akumulátoru dokázal pracovat několik desítek minut či hodin. Když si to vezmete, kapacita akumulátoru nechť je 1200 mAh, na plné nabití tedy potřebujete při 7,2voltových článcích přibližně devět kWh. Pokud stojí jedna kWh průměrně 5 korun při normálním tarifu, jedno nabití notebooku vyjde na cca 45 korun. Pokud se podíváte sem, zjistíte, že solární nabíječka stojí třeba dva tisíce, a jednoduchým výpočtem vám vyjde, že po zhruba 45 nabíjecích cyklech máte nabíječku zaplacenou. Tedy nejen vy, ale i zákazníci, kterým takto můžete demonstrovat, proč by si právě solární nabíječku měli od vás koupit a vy jste ji mohli nabízet. Vzhledem k nepříznivým prognózám vývoje cen elektřiny lze dosáhnout toho, že investice do nabíječky se pak zákazníkovi vrátí ještě dříve.

Druhým důvodem konání tiskové konference bylo i to, že Sunnysoft slaví deset let na trhu. Takže veselá tiskovka na bobech na Proseku spojená s mlsnými pohledy na novinky Sunnysoftu i na krásnou Lucii, jejímž hlavním motivem bylo 3× Slunce (SUNNYsoft, SLUNEČNÍ nabíječky a SLUNEČNÝ úsměrv Lucie), byla o něčem. O úspochách, ladných křivkách, nápadech, i neobvyklých řešeních. Nepochybně i pro vás, jako prodejce. Abyste mi uvěřili, že bylo na co se koukat, přikládám momentku z této tiskové konference…