LAMA Plus se stala autorizovaným distributorem spotřebního materiálu Canon

16. 8. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: Lama Plus)
Společnost Lama Plus, která se specializuje na distribuci spotřebního materiálu a PC doplňků, se stala oficiálním distributorem spotřebního materiálu značky Canon pro Českou republiku, Polsko a Slovensko. Nová spolupráce zákazníkům přinese vyšší úroveň služeb a řadu dalších výhod.

Získání oficiálního zastoupení pro spotřební materiál značky Canon je pro společnost LAMA Plus důležitým milníkem. Díky tomuto partnerství bude moci rozšířit svou nabídku služeb stávajícím zákazníkům a zároveň zvýšit atraktivitu pro navázání nové spolupráce s potenciálními zákazníky. Tento krok je v souladu s dlouhodobým cílem společnosti poskytovat co nejkvalitnější služby na trhu jakožto specialisty na spotřební materiál.

Přínosy získání oficiálního zastoupení značky Canon:

  1. Garance originálního materiálu: Přímá spolupráce distributora s výrobcem zajistí, že zákazníci obdrží originální výrobky, které splňují nejvyšší standardy kvality a spolehlivosti.
  2. Rozšířená podpora: Díky autorizované distribuci společnost LAMA Plus svým zákazníkům nabídne zajímavou podporu ve výběrových řízeních. Dále se pak partnerům otevřou možnosti získání zpětných bonusů přímo od výrobce.
  3. Odborná technická podpora: LAMA Plus bude mít přístup k odborné technické podpoře ze strany Canonu, což umožní rychlou a efektivní reakci na případné dotazy a problémy zákazníků.
  4. Nové obchodní příležitosti: Oficiální zastoupení otevírá dveře k novým obchodním příležitostem pro všechny strany. Partnerství s uznávanou značkou, jako je Canon, posílí důvěru zákazníků v kvalitu a služby LAMA Plus.

„Již od svého počátku se LAMA Plus zabývá spotřebním materiálem a jsme rádi, že můžeme značku Canon oficiálně zastupovat. Získání distribuce pro nás znamená potvrzení, že v tomto oboru máme našim zákazníkům stále co nabídnout a můžeme jim pomoci s rozvojem jejich byznysu. Očekáváme nejen posílení dlouhodobých vztahů se stávajícími zákazníky, ale také získání nových, kteří ocení více než 30leté zkušenosti v odvětví, kvalitu a široký výběr nabízených produktů i služeb,“ uvedlavedoucí obchodního oddělení LAMA Plus Barbora Anastazovská.

Profilová karta firmy

LAMA Plus s.r.o.

LAMA Plus s.r.o.

Největší specializovaný distributor spotřebního materiálu a počítačových doplňků v ČR a SR. Více než 12.000 položek v sortimentu od více než 80 výrobců, cca 3 mil kusů zboží skladem. DISTRIBUTOR SPECIALISTA Od roku 1990 se LAMA Plus specializuje na spotřební materiál a doplňky k výpočetní a kancelářské technice. V této oblasti patříme ke špičce v rámci Evropy – nabízíme jak originální, tak kompatibilní spotřební materiál a doplňky, včetně vlastní značky LOGO – to znamená více než 12.000 položek.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

Zástupci eD systemu a Canonu

Canon na brněnské přehradě vyhlásil nejlepší distributory roku 2022

23. 5. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: AT Computers, Canon, eD system, SWS)
Společnost Canon během distribuční konference v brněnském hotelu Maximus resort udělila výroční ocenění nejlepším distributorům za rok 2022. Čtěte více

Prodej tiskového spotřebního materiálu v Evropě v první polovině roku 2022 klesal

23. 1. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: IDC)
Jedním z následků pandemie COVIDu-19 rostoucí počet tzv. hybridních pracovníků. Dodavatelé tiskových zařízení i spotřebního materiálu se tak stále potýkají s pomalým návratem zaměstnanců do firemních kanceláří i s politickou a ekonomickou nejistotou a vysokou inflací. Jedním z důsledků výše zmíněných jevů je i negativní vliv na trh se spotřebním materiálem. Čtěte více

ATC získalo ocenění od společnosti Epson

27. 4. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: AT Computers)
Společnost AT Computers získala od společnosti Epson za spolupráci v loňském roce dvě nová ocenění. ATC se může vedle titulu „Největší distributor HW“ pochlubit také plaketou za kategorii „Největší distributor spotřebního materiálu“. Čtěte více

Vloni se zabavilo rekordní množství padělaného tiskového „spotřebáku“

2. 3. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: HP Inc.)
V uplynulém roce měl tým společnosti HP pro boj proti padělkům a podvodům (ACF) napilno. Tým ACF, jehož úkolem je chránit zákazníky před nákupem padělaných produktů HP, zabavil více než 3,5 milionu padělaných tiskových produktů, dílů a komponentů včetně velkého množství inkoustových a tonerových kazet. Čtěte více