LAMA Plus se stala autorizovaným distributorem spotřebního materiálu Canon

16. 8. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: Lama Plus)
Společnost Lama Plus, která se specializuje na distribuci spotřebního materiálu a PC doplňků, se stala oficiálním distributorem spotřebního materiálu značky Canon pro Českou republiku, Polsko a Slovensko. Nová spolupráce zákazníkům přinese vyšší úroveň služeb a řadu dalších výhod.

Získání oficiálního zastoupení pro spotřební materiál značky Canon je pro společnost LAMA Plus důležitým milníkem. Díky tomuto partnerství bude moci rozšířit svou nabídku služeb stávajícím zákazníkům a zároveň zvýšit atraktivitu pro navázání nové spolupráce s potenciálními zákazníky. Tento krok je v souladu s dlouhodobým cílem společnosti poskytovat co nejkvalitnější služby na trhu jakožto specialisty na spotřební materiál.

Přínosy získání oficiálního zastoupení značky Canon:

  1. Garance originálního materiálu: Přímá spolupráce distributora s výrobcem zajistí, že zákazníci obdrží originální výrobky, které splňují nejvyšší standardy kvality a spolehlivosti.
  2. Rozšířená podpora: Díky autorizované distribuci společnost LAMA Plus svým zákazníkům nabídne zajímavou podporu ve výběrových řízeních. Dále se pak partnerům otevřou možnosti získání zpětných bonusů přímo od výrobce.
  3. Odborná technická podpora: LAMA Plus bude mít přístup k odborné technické podpoře ze strany Canonu, což umožní rychlou a efektivní reakci na případné dotazy a problémy zákazníků.
  4. Nové obchodní příležitosti: Oficiální zastoupení otevírá dveře k novým obchodním příležitostem pro všechny strany. Partnerství s uznávanou značkou, jako je Canon, posílí důvěru zákazníků v kvalitu a služby LAMA Plus.

„Již od svého počátku se LAMA Plus zabývá spotřebním materiálem a jsme rádi, že můžeme značku Canon oficiálně zastupovat. Získání distribuce pro nás znamená potvrzení, že v tomto oboru máme našim zákazníkům stále co nabídnout a můžeme jim pomoci s rozvojem jejich byznysu. Očekáváme nejen posílení dlouhodobých vztahů se stávajícími zákazníky, ale také získání nových, kteří ocení více než 30leté zkušenosti v odvětví, kvalitu a široký výběr nabízených produktů i služeb,“ uvedlavedoucí obchodního oddělení LAMA Plus Barbora Anastazovská.

Štítky: 

Profilová karta firmy

LAMA Plus s.r.o.

LAMA Plus s.r.o.

Největší specializovaný distributor spotřebního materiálu a počítačových doplňků v ČR a SR. Více než 12.000 položek v sortimentu od více než 80 výrobců, cca 3 mil kusů zboží skladem. DISTRIBUTOR SPECIALISTA Od roku 1990 se LAMA Plus specializuje na spotřební materiál a doplňky k výpočetní a kancelářské technice. V této oblasti patříme ke špičce v rámci Evropy – nabízíme jak originální, tak kompatibilní spotřební materiál a doplňky, včetně vlastní značky LOGO – to znamená více než 12.000 položek.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

Epson získal ocenění DataMaster Lab GREEN Award 2023

27. 10. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: Epson)
Společnost Epson získala již třetí rok po sobě ocenění DataMaster Lab GREEN Award za své inovace inkoustových tiskáren a celkové úsilí v oblasti udržitelnosti. Čtěte více
Zástupci eD systemu a Canonu

Canon na brněnské přehradě vyhlásil nejlepší distributory roku 2022

23. 5. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: AT Computers, Canon, eD system, SWS)
Společnost Canon během distribuční konference v brněnském hotelu Maximus resort udělila výroční ocenění nejlepším distributorům za rok 2022. Čtěte více

Prodej tiskového spotřebního materiálu v Evropě v první polovině roku 2022 klesal

23. 1. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: IDC)
Jedním z následků pandemie COVIDu-19 rostoucí počet tzv. hybridních pracovníků. Dodavatelé tiskových zařízení i spotřebního materiálu se tak stále potýkají s pomalým návratem zaměstnanců do firemních kanceláří i s politickou a ekonomickou nejistotou a vysokou inflací. Jedním z důsledků výše zmíněných jevů je i negativní vliv na trh se spotřebním materiálem. Čtěte více

ATC získalo ocenění od společnosti Epson

27. 4. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: AT Computers)
Společnost AT Computers získala od společnosti Epson za spolupráci v loňském roce dvě nová ocenění. ATC se může vedle titulu „Největší distributor HW“ pochlubit také plaketou za kategorii „Největší distributor spotřebního materiálu“. Čtěte více