Kerio má nové distributory

15. 7. 2009. (redaktor: Milan Loucký, zdroj: )
Společnost Kerio Technologies s.r.o., přední inovátor na poli softwarových řešení pro komunikaci a síťovou bezpečnost, dnes oznámila jména nových distributorů v Asii, na Středním východě a ve východní Evropě.

Společnost podepsala smlouvy o distribuci produktů Kerio MailServer and Kerio WinRoute Firewall se společnostmi Asiasoft Hong Kong Limited, Software China, ADAOX (Spojené arabské emiráty), Axoft (Turecko) a pro nás bude nejzajímavější to, že ve východní Evropě se stal distributorem produktů ASBIS. Tato spolupráce napomůže rozšíření produktů Kerio, softwaru pro komunikaci a síťovou bezpečnost, na další světové trhy. Distributoři představí Partnerský program Kerio svému prodejnímu kanálu, budou zajišťovat lokalizovanou technickou podporu a pomohou vyškolit nové obchodní partnery. Prodejci z těchto regionů získají přístup k výhodám Partnerského programu Kerio a marketingové podpoře.

Partnerský program Kerio je určen prodejcům, kteří se zaměřují na prodej a podporu řešení pro malé a středně velké podniky. Nabízí komplexní výhody jako např. obchodní a marketingové nástroje, certifikace, technickou podporu a tréninkové programy. Více informací.