Ingram Micro distributorem produktů Poly

12. 6. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Ingram Micro)
Společnost Ingram Micro expanduje na trzích v regionu EMEA s produkty společnosti Poly, která se zabývá globální komunikací, a je novým obchodním názvem společností Plantronics a Polycom, k jejichž spojení došlo díky akvizici z roku 2018.

Díky akvizici dostala společnost Ingram Micro možnost stát se jedním z regionálních distributorů společnosti Poly.

Rozšířením oblasti působení společnost Ingram Micro dokazuje, že je rychle rostoucí společností na trhu Unified Communications a Collaboration (UCC), kde se Ingram Micro stává uznávaným lídrem v inovativních řešeních UCC a Cloud řešení společně se svým týmem specialistů působící právě v regionu EMEA.

„Jsme velmi potěšeni, že právě naše nabídka zvítězila a pomohla tak rozšířit vztahy s tímto výjimečným dodavatelem," uvedl Jacek Murawski, víceprezident společnosti Ingram Micro pro globální partnerství. „Společnost Poly nabízí jedinečné hlasové a video řešení, které skvěle doplňuje naši nabídku a pomáhá k dalšímu vývoji naší společnosti. Ingram Micro intenzivně investuje do specializovaného trhu UCC na celosvětové úrovni. Tímto se snažíme zajistit maximální hodnotu pro naše zákazníky a dodavatele.“

Video :