Ingram Micro distributorem Ergonomic Solutions

20. 2. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Ingram Micro Czech Republic)
Společnost Ergonomic Solutions uzavřela distribuční smlouvu s firmou Ingram Micro, která bude vystupovat v roli distribučního partnera pro regiony Beneluxu, severských zemí a východní Evropy, a to včetně Balkánu a pobaltských států.

Ergonomic Solutions působí v oblasti návrhů a dodávek řešení pro prodejní místa, platební systémy a servisní provozovny.

Páteř partnerské nabídky Ergonomic Solutions je tzv. „Space Program“, jehož cílem je vytvořit globální ekosystém partnerů, kteří budou zákazníkům dodávat instalační řešení pro statické i mobilní nasazení. Účelem programu je zjistit postavení partnerů a posílit je díky znalostem a zkušenostem na trhu v kombinaci se zázemím oboru, globálním působením a marketingovými prostředky.

Partneři, kteří se připojí k partnerské síti, získají přístup ke komplexním nástrojům a podpoře, která jejich podnikům pomůže prosperovat a růst, a to včetně interaktivního portálu pro partnery. Za jejich úsilí věnované získání statusu partnera a jeho udržení jsou odměňováni. Program odměňuje partnery na základě jejich úrovně způsobilosti a loajality.

Colin Mackie, Chief Marketing Officer společnosti Ergonomic Solutions Ltd, uvedl: „Máme obrovskou radost, že jsme se společností Ingram Micro uzavřeli tuto smlouvu o distribučním partnerství. Díky ní posílíme naše působení v severských zemích a získáme platformu pro růst v Pobaltí a ve východní Evropě. Společnost Ingram Micro pro nás představuje ideálního distribučního partnera, který nám v zajistí podporu a rozvoj široké škály příležitostí. Naše nabídka instalačních řešení pro technologie a řešení pro mobilitu doplňuje, vylepšuje a rozšiřuje vlastní nabídku společnosti Ingram Micro na poli hardwaru pro statické i mobilní pokladní systémy určené pro maloobchod i pohostinství.“

Mark Cheetham, Director DC/POS společnosti Ingram Micro EMEA, dodal: „Produkty společnosti Ergonomic Solutions jsou skvělým doplňkem komplexního portfolia produktů pro pokladní systémy společnosti Ingram Micro. Spolupráce zajistí, že naši partneři z řad prodejců budou mít neustále přístup ke špičkovým řešením, která uspokojí potřeby jejich zákazníků a současně přinesou výhodu komplexního řešení od jediného dodavatele, našich technických a produktových znalostí a odbornosti.“

Video : 
Štítky: 
Ergonomic Solutions, Ingram Micro Czech Republic