Ingram Micro distributorem Elo TouchSystems

21. 3. 2017. (redaktor: František Doupal, zdroj: Ingram Micro Czech Republic)
Společnost Ingram Micro se v České republice a na Slovensku stala autorizovaným distributorem firmy Elo TouchSystems, jejíž portfolio zahrnuje širokou škálu dotykových obrazovek a dalších produktů, pro které jsou dotykové obrazovky základem.

Elo TouchSystems je americká společnost, která patří mezi největší výrobce dotykových obrazovek na světě. Výrobce má současné chvíli zaregistrováno přes 400 patentů a klade důraz na moderní technologie, kvalitu, spolehlivost a inovace. Výrobky jsou vyvíjeny pro náročná prostředí a mají dlouhou životnost, přičemž nejvyšší důraz při jejich vývoji je kladen na spokojenost zákazníků.

Produktové portfolio Elo TouchSystems zahrnuje široký sortiment interaktivních dotykových displejů, all-in-one řešení s dotykovými obrazovkami, dotykové monitory, interaktivní kiosky, restaurační systémy, point-of-sale terminály apod.

Ingram Micro v ČR a SR nabízí kompletní produktové portfolio Elo TouchSystems a pro více informací můžete kontaktovat sales managergu Kateřinu Benešovou (katerina.benesova@ingrammicro.com, +420 604 230 217).

Štítky: 
Elo Touch, Ingram Micro Czech Republic