Infinidat a Snyk v portfoliu Arrow

30. 9. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Arrow ECS)
Hned dva nové kontrakty v nedávné době uzavřela společnost Arrow. Díky rozšiřující strategické distribuční smlouvě pro Českou republiku, Maďarsko a Polsko se její zákazníci těšit na řešení společnosti Infinidat. Po podpisu panevropské distribuční smlouvy se do portfolia distributora dostaly také nástroje firmy Snyk.

Díky řešením Snyk získají softwaroví vývojáři klíčovou platformu pro podnikovou bezpečnost, která podporuje rychlost vývoje softwarových aplikací i snížení bezpečnostních rizik. Snyk se hladce integruje do stávajících vývojářských procesů a nástrojů a vnáší do procesu vývoje a vlastnictví aplikací bezpečnost, neboť dokáže identifikovat a vykazovat zranitelnosti i provádět jednoduché automatické opravy. Podobně jako trend DevOps je i u bezpečnosti zaměřené na vývoj základem sdílené vlastnictví aplikační bezpečnosti mezi odděleními vývoje, bezpečnosti a provozu, díky kterému pak lze zkvalitnit spolupráci, rychlost a bezpečnost ve všech odděleních, procesech i strategiích organizace.

Portfolio podnikových datových úložišť společnosti Infinidat umožňuje podnikům konsolidovat stávající systémy úložišť do jednoho systému InfiniBox nebo zredukovat více systémů ochrany dat do jednoho systému InfiniGuard, snížit fyzické nároky datového centra, spotřebu energie i administrativní zátěž. Řešení Infinidat převyšují svým výkonem a rychlostí all-flash systémy, poskytují vyšší aplikační výkon a vysokou spolehlivost. Důležitým přínosem je flexibilní model spotřeby úložné kapacity systémů Infinidat, který podporuje optimalizaci IT nákladů a tím i obchodní transformaci a růst podniku.

Štítky: 
Arrow ECS, Infinidat, Snyk

Profilová karta firmy

Arrow ECS, a.s.

Arrow ECS, a.s.

O SPOLEČNOSTI Arrow ECS, a.s., je distributor s přidanou hodnotou (VAD), který působí na trhu od roku 1990. V kancelářích v Praze a Ostravě pracuje 63 zaměstnanců. Jsme součástí celosvětové distribuční skupiny Arrow, jejíž finanční síla a zázemí představují pro naše partnery garanci dlouhodobé, stabilní a výhodné spolupráce.

Zobrazit detail firmy