HuPi distributorem ALeX a eMagCreator

11. 11. 2009. (redaktor: Milan Loucký, zdroj: )
Společnost HuPi Distribution, s. r. o. se stala distributorem webového informačního systému pro správu dokumentů IS ALeX a softwaru pro tvorbu elektronických katalogů eMagCreator.

Informační systém IS ALeX usnadňuje správu a třídění jakýchkoli dokumentů, které mohou být uspořádány do složek. Lze jej snadno instalovat, funguje na jakémkoli operačním systému a umožňuje jednoduchý, ale zabezpečený vstup do systému přes internetový prohlížeč. IS ALeX může sdílet neomezený počet uživatelů.

Mezi vlastnosti IS ALeX patří konfigurovatelná správa dokumentů (dokumenty jsou organizovány pomocí složek s možností přiřazení konfigurovatelných metapopisů pomocí kterých lze dokumenty třídit a vyhledávat na základě zvolených kritérií), možnost nastavení přístupových práv pro jednotlivé uživatele na základě jejich kompetencí s možností nastavení až na jednotlivé položky metapopisu (základní práva jsou rozlišena na čtení, zápis a vytváření nových složek a dokumentů), hromadné zpracování dokumentů, nenáročná archivace dokumentů na CD či DVD, definování vlastních tiskových sestav pomocí XSLT transformací. IS Alex lze rovněž propojit se systémy třetích stran (do IS ALeX lze přenést již jednou zadané informace), nastavit jeho vzhled podle corporate identity a mnohé další.

IS AleX je primárně koncipován pro projekční a dodavatelské kanceláře. Modifikovatelnost programu lze úspěšně použít pro menší či větší společnosti, kde je potřeba mít na jednom místě všechny dokumenty, podklady pro jednání, e-mailovou korespondenci a kontakty na zákazníky.

Program eMagCreator je snadno ovladatelný nástroj určený ke tvorbě efektních on-line verzí katalogů či publikací, pomocí něhož lze vytvořené elektronické magazíny velmi jednoduše publikovat na internetu a elektronicky šířit. Proces převodu PDF dokumentů do on-line podoby magazínové verze nezabere více než několik minut a šetří tak náklady na tisk a rozesílku poštou.

eMagCreator je dostupný ve dvou licenčních variantách, firemní licence a partnerské licence, v rámci partnerské licence je pak možné vybírat mezi několika různými typy licencí.