Entec Solutions distributorem Zyxel Nebula

8. 11. 2017. (redaktor: Jakub Špaček, zdroj: Zyxel)
Zyxel získal nového partnera pro distribuci cloudové správy sítě Nebula. Entec Solutions se stal distributorem s přidanou hodnotou tohoto řešení.

„Distribuce s přidanou hodnotou našeho řešení Nebula je pro nás inovativní cestou obsluhy současného prodejního kanálu. Společnost Entec se zaměřuje na dodávku enterprise produktů a naše řešení cloudové správy síťových prvků vhodně zapadá do její stávající technologické nabídky a logicky využívá interních synergií,“ sdělil Radek Hofman, Channel Manager pro Česko a Slovenko ve společnosti Zyxel.

Kabelová, bezdrátová a bezpečnostní zařízení

Zyxel Nebula je 100% cloudové síťové řešení, které centrálně řídí na dálku všechna kabelová, bezdrátová a bezpečnostní zařízení Nebula. Vedle kreditového licenčního modelu, který předplatitelům usnadňuje plánování licenčních poplatků, nabízí společnost Zyxel i omezenou celoživotní licenci. Poskytovatelé řízených služeb a organizace využívající tuto licenci tak mají k dispozici dlouhodobou a bezproblémovou službu, která nevyžaduje každoroční obnovu. Služba je uživatelům bez jakýchkoliv dalších nákladů k dispozici i po výměně licencovaných zařízení Nebula, což snižuje celkové náklady na jejich vlastnictví.

„S novou distribucí Zyxel Nebula pro cloudovou správu sítí rozšiřuje Entec Solutions své dosavadní portfolio o další atraktivní řešení. Vnímáme Zyxel Nebula jako velmi zajímavou obchodní příležitost, kterou, jak doufáme, ocení stávající zákazníci a zároveň se nám otevírá možnost nabídnout trhu nové atraktivní řešení,“ doplnil David Takač, obchodní ředitel Entec Solutions.

Štítky: