EET Europarts distributorem Zebra Technologies

16. 4. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: Zebra Technologies)
Společnost Zebra Technologies nově spolupracuje se společností EET Europarts a rozšiřuje tak svou síť autorizovaných distributorů zapojených v programu Zebra Partner Connect.

EET Europartsprovozuje 32 kanceláří ve 25 zemích, kde zpracovává ročně více než 900 000 zakázek. Logistické centrum sídlí v Dánsku, odkud je distribuována prodejcům a koncovým uživatelům většina zařízení. EET Europartsje vlastníkem řady ocenění, např. EMEA Channel Awards, European Business Award a dalších.

„Nové spolupráce se společností Zebra Technologies si velmi vážíme. Současně pociťujeme obrovský závazek, neboť naší filozofií je maximální spokojenost všech našich zákazníků a partnerů. S tím jde ruku v ruce dokonalá znalost produktového portfolia Zebra Technologies, pravidelné využívání vysoce spolehlivých IT nástrojů napříč všemi prodejními a logistickými procesy a samozřejmě i vysoká míra zodpovědnosti, kterou se nebojíme převzít,“ uvedl Jan Bartoš, výkonný ředitel české pobočky společnosti EET Europarts.

„Rozšiřováním sítě spolehlivých distributorů posilujeme naše obchodní aktivity na českém i slovenském trhu, abychom s našimi partnery přinášeli zákazníkům řešení, která usnadní jejich práci zejména v oblastech výroby, logistiky a maloobchodu. Právě díky posílené distribuci budou naši partneři schopni pružněji reagovat na poptávku a lépe časovat své projekty,“ dodala Kateřina Klosová, regionální manažerka partnerského prodeje společnosti Zebra Technologies.

Štítky: 
EET Europarts, Zebra Technologies