eD system vykročil do nové oblasti - portfolio rozšířil o volnočasové produkty Naturehike

4. 9. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: eD system)
Distributor eD system rozšířil v průběhu letních měsíců své portfolio pro ČR a SR o značku Naturehike. Spojením se značkou Naturehike se portfolio distributora rozšířilo o téměř dvě stovky produktů se zaměřením na sport a volný čas.

Společnost Naturehike se zaměřuje na outdoorové produkty určené pro kempování, vysokohorskou turistiku a pro další venkovní sportovní aktivity.

Nově tak mohou zákazníci na eD SHOPu vybírat ze škály stanů, spacáků, karimatek, batohů, titanového nádobí a dalších sportovních doplňků.

„Produkty značky potěší všechny milovníky outdooru, od běžného po náročného uživatele, který ve své výbavě počítá každý gram, co nese na zádech. Za sebe bych vyzdvihnul například trekové hole z karbonových vláken nebo titanové nádobí a příbory. Za zmínku určitě stojí také péřové spacáky s váhou pouze půl kilogramu nebo špičkové stany, které neváží ani kilogram,“ okomentoval nově zalistovaný sortiment produktový manažer značky Michal Šinákl. Právě ultra lehké provedení je pro produkty Naturehike typické. Každý kus vybavení značka vyvíjí ve spolupráci s profesionálními průvodci, kteří jej testují a následně dále vylepšují. Výsledkem jsou produkty s vysokou užitnou hodnotou za velmi příznivou cenu.

„Obchodní model kombinující kvalitní produkty s přidanou hodnotou za příznivé ceny se značce prostě daří. V příštím roce plánujeme přidat i další kategorie produktů. Mělo by dojít k rozšíření portfolia o oblast Aquatics a Glamping, což jsou trendy, které se dostávají postupně i k nám,“ prozradil další směřování spolupráce Šinákl.

Naturehike je špičkou ve výrobě profesionálních outdoor výrobků. Značka se vyznačuje konceptem „Cestuj zlehka“, díky čemuž jsou produkty vysoce kvalitní a ultra lehké. Specializací značky je vlastní výzkum a vývoj produktů, jejich designu i následná výroba. Při vývoji bere Naturehike v potaz také zpětnou vazbu a zkušenosti zákazníků, což dále napomáhá zlepšování produktů. Díky tomu si značka získala označení kvalitního výrobce s dobrou pověstí v outdoor komunitě.

Štítky: 

Profilová karta firmy

eD system a.s.

eD system a.s.

eD system a.s. patří mezi největší distributory IT a výpočetní techniky v České republice. Společnost se nyní výrazně uplatňuje v celém regionu Česko – Slovensko – Polsko. V současné době úspěšně expanduje i do dalších zemí EU. Portfolio nabízených produktů zahrnuje úplný sortiment IT trhu, tedy více než 500 značek nejvýznamnějších světových výrobců, přes 135 000 produktů a umožňuje odběratelům nakoupit vše potřebné "pod jednou střechou“. Společnost disponuje skladem o rozloze 20 000 m2 a špičkovým logistickým zázemím s více než 16 000 druhy produktů k okamžitému dodání.

Zobrazit detail firmy