eD system je oficiálním distributorem vizualizérů Ipevo

6. 9. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: eD system)
IT distributor eD system rozšířil svou nabídku o produkty z kategorie dokumentových webkamer značky Ipevo. Na oficiální distribuci se společnosti dohodly k prvnímu srpnovému dni pro český, slovenský i polský trh.

Vizualizéry Ipevo umožňují sdílet dokumenty a texty na dálku, své využití proto najdou v byznysu, při konferencích i vzdálené školní výuce.

Jde o zajímavé produkty s kvalitním zpracováním a za příznivou cenu. Tento sortiment má v aktuální době home officu a distanční výuky na trhu zajisté své místo,” přiblížil produktový manažer Dominik Rykala, který o Ipevo v eD system pečuje. Na eD shopu již v tuto chvíli zákazníci najdou kompletní nabídku vizualizérů značky. „Nejzajímavějším produktem je z mého pohledu Ipevo VZ-X, který jako jediný nabízí bezdrátové připojení k notebooku či počítači,“ přidal svůj tip produktový manažer.

Značka Ipevo se zaměřuje na výrobu produktů mimo zaběhlé konvence. Velké, drahé a složité vizualizéry proto přeměňuje na flexibilní a dostupná řešení pro výuku i mimo ni. Produkty vyvíjí během procesu založeného na zkušenostech a přináší tak jednoduché a efektivní nástroje. „Ipevo je úspěšná a žádaná značka z USA, která na tamním trhu dokumentových webkamer dosahuje více než 75% podílu. Aktuálně se její produkty dostávají také na Evropský trh a jsme moc rádi, že je můžeme nabízet mezi prvními,“ uzavřel Rykala.

Více informací k produktům značky poskytne produktový manažer Dominik Rykala (+420 724 611 573, drykala@edsystem.cz).

Štítky: 

Profilová karta firmy

eD system a.s.

eD system a.s.

eD system a.s. patří mezi největší distributory IT a výpočetní techniky v České republice. Společnost se nyní výrazně uplatňuje v celém regionu Česko – Slovensko – Polsko. V současné době úspěšně expanduje i do dalších zemí EU. Portfolio nabízených produktů zahrnuje úplný sortiment IT trhu, tedy více než 500 značek nejvýznamnějších světových výrobců, přes 135 000 produktů a umožňuje odběratelům nakoupit vše potřebné "pod jednou střechou“. Společnost disponuje skladem o rozloze 20 000 m2 a špičkovým logistickým zázemím s více než 16 000 druhy produktů k okamžitému dodání.

Zobrazit detail firmy