eD system je distributorem chytrých produktů Tesla

13. 4. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: eD system)
Společnost eD system získala v březnu kontrakt na oficiální distribuci české značky chytré domácnosti Tesla. Zákazníci aktuálně v eD SHOPu najdou od značky Tesla IP kamery, chytré produkty pro domácí mazlíčky a čističky vzduchu.

„Sortiment postupně rozšíříme. Velmi brzy očekáváme naskladnění bezpečnostních senzorů, zásuvek nebo chytrých zámků a do konce roku očekáváme ekosystém více než 100 produktů,“ uvedl produktový manažer Petr Dospiva, který má značku v eD na starosti.

Zajímavou novinkou jsou podle něj produkty z řady PET care, které dokazují, že koncept chytré domácnosti se dostává i do oblasti péče o domácí mazlíčky. V nabídce distributora tak jsou například dávkovače na krmivo a vodu pro psy či kočky. Osobně by doporučil i jakoukoli z čističek vzduchu, na kterých oceňuje skvělé specifikace.

„Síla značky Tesla je v kvalitě provedení a v sjednocení celého ekosystému do jednoho ovládací prvku, kterým je mobilní aplikace Tesla Smart. Ta je navíc kompletně, i jazykově, lokalizovaná pro daný trh. Ovládání tedy už nemůže být jednodušší,“ ocenil produktový manažer.

Novinku eD nabízí pro zákazníky v Česku, na Slovensku i v Polsku. „Tesla Smart má však daleko větší, celoevropské ambice. Aktuální alokace aplikace je kromě tří zmíněných zemí i pro Maďarsko, Slovinsko, Chorvatsko, Německo, Rakousko nebo Británii,“ dodal Petr Dospiva.

Štítky: 

Profilová karta firmy

eD system a.s.

eD system a.s.

eD system a.s. patří mezi největší distributory IT a výpočetní techniky v České republice. Společnost se nyní výrazně uplatňuje v celém regionu Česko – Slovensko – Polsko. V současné době úspěšně expanduje i do dalších zemí EU. Portfolio nabízených produktů zahrnuje úplný sortiment IT trhu, tedy více než 500 značek nejvýznamnějších světových výrobců, přes 135 000 produktů a umožňuje odběratelům nakoupit vše potřebné "pod jednou střechou“. Společnost disponuje skladem o rozloze 20 000 m2 a špičkovým logistickým zázemím s více než 16 000 druhy produktů k okamžitému dodání.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

Chytrá domácnost v roce 2023: V hlavní roli konektivita, interoperabilita a bezpečnost

22. 3. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
Navzdory mírnému poklesu, který prodej produktů a služeb spojených s chytrou domácností v postpandemickém období zažívá, jde stále o atraktivní trh, který má co nabídnout. A to z hlediska prodejců i koncových spotřebitelů. Kromě stále lepší a širší propojitelnosti a podpory se může aktuálně hodit např. i možnost dosáhnout úspory nákladů. Čtěte více

TP-Link: Snižte své účty za elektřinu sledováním spotřeby energie

16. 3. 2023. (redaktor: Reseller Magazine OnLine, zdroj: TP-Link)
Zařízení pro chytrou domácnost nejenže usnadňují život, ale dokážou i výrazně pomoci vašemu rozpočtu. A právě finance a s nimi spojené vysoké poplatky za energie jsou aktuálně velmi ožehavým tématem. V případě elektřiny se nabízí možnost využití chytrých zásuvek Tapo, které velice jednoduše pomáhají sledovat spotřebu prakticky v reálném čase. Čtěte více

Samsung představil novou generaci svých propojených zařízení

1. 3. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: Samsung)
Společnost Samsung uspořádala první ročník konference European Samsung Summit. Předvedla na ní své produkty pro rok 2023 v oblasti televizní techniky, audiotechniky, chytrých domácností a domácích spotřebičů. Čtěte více

TP-Link představil nové bezpečnostní kamery pro venkovní i domácí použití

22. 2. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: TP-Link)
Společnost TP-Link představila inteligentní Wi-Fi kamery určené pro domácí a venkovní použití. Produkty Tapo C225 a C500 zajistí díky pokročilým funkcím a panoramatickému nahrávání bezpečí a soukromí všude tam, kde je třeba. Čtěte více