Diskus distributorem značky Plantronics

5. 1. 2012. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: Diskus)
Diskus se stal autorizovaným distributorem produktů značky Plantronics. Smlouva je platná jak pro Českou, tak Slovenskou republiku.

Plantronics nabízí jednu z nejkompletnějších řad kabelových a bezdrátových produktů pro jednotnou komunikaci, široce uznávaných pro svou zvukovou kvalitu, spolehlivost a komfort. Zahrnuje bluetooth headsety, bezdrátová sluchátka s mikrofonem, herní i audio sluchátka s mikrofonem, hansfree sady a další produkty.

Audiořešení pomáhají společnostem rozšířit výhody IP komunikace v celém podniku a podporovat lepší obchodní komunikaci a efektivitu bez ohledu na to, na jakém místě se nacházejí jejich zaměstnanci.

Plantronics  aktivně spolupracuje s předními poskytovateli řešení pro jednotnou komunikaci pro podnikatele, včetně společností Avaya, Cisco, IBM a Microsoft, stejně jako s poskytovateli VoIP pro spotřebitele, aby tak zajistili bezproblémovou součinnost s jejich produktovým portfoliem.

Společnost byla založena v roce 1961 v Santa Cruz v Kalifornii, kde je stále hlavní sídlo společnosti. Má více než 3 000 zaměstnanců po celém světě s kancelářemi v 19 zemích, včetně hlavních středisek v Mexiku, Tennessee, Anglii a Nizozemí.