Datech rozšiřuje portfolio řešení pro design o další specializované dodavatele

3. 11. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: TD SYNNEX)
Společnost Datech, divize TD SYNNEX zaměřená na distribuci softwarových nástrojů pro architekty, projektanty, designéry či návrháře, posílí svoji nabídku. K portfoliu Autodesk přidá produkty dalších specializovaných dodavatelů zejména z oblasti vizualizačních technologií.

Rozhodnutí Datech je součástí strategického plánu, podle něhož bude společnost i nadále poskytovat špičkové specializované služby a podporu partnerům Autodesk, ale navíc nabídne i další vybraná doplňková řešení s vysokou přidanou hodnotou.

„Reagujeme na změny na trhu tak, abychom zajistili co nejlepší pozici pro podporu růstových ambicí našich partnerů. V posledních letech se projektanti začali mnohem více orientovat na digitální technologie. Nástup sofistikovaného 3D a vizualizačního softwaru vytvořil další oblast, do které můžeme rozšiřovat naše podnikání a partnerům přinášet nové příležitosti,“ uvedl viceprezident Datech Jaap Smit.

Datech zároveň počítá s tím, že rozšíření portfolia přivede i nové partnery z komerčního a veřejného sektoru, kteří chtějí využít rostoucí potenciál sofistikovaných softwarových řešení pro design a vizualizace.

Posílení portfolia Datech, který celosvětově obsluhuje přes 400 specializovaných partnerů Autodesk, se vztahuje na trhy v Severní Americe, Evropě a Japonsku, v Asii a Tichomoří.

Štítky: 

Profilová karta firmy

TD SYNNEX

TD SYNNEX

Společnost TD SYNNEX je jedním z největších celosvětových distributorů informačních technologií. Pomáháme společnostem jako HP, Dell, IBM, Microsoft — a stovkám dalších — uvádíme jejich produkty na trh a nabízíme širokou řadu služeb technické a prodejní podpory.

Pro naše obchodní partnery zajišťujeme certifikace, školení, instruktáže, podporu a pomáháme jim provádět konfigurace, instalace a financování zakoupených řešení. Mnoho hardwarových i softwarových řešení, která používáme každý den, prošlo při cestě na trh našimi logistickými centry.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

ATC zvítězilo v anketě Context ChannelWatch

20. 9. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: AT Computers)
Společnost AT Computers získala ocenění Distributor roku 2023 pro Českou republiku a také pro Slovensko v celosvětové anketě Context ChannelWatch. Čtěte více
Zástupci eD systemu a Canonu

Canon na brněnské přehradě vyhlásil nejlepší distributory roku 2022

23. 5. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: AT Computers, Canon, eD system, SWS)
Společnost Canon během distribuční konference v brněnském hotelu Maximus resort udělila výroční ocenění nejlepším distributorům za rok 2022. Čtěte více

Pohlídejte si svůj termín – ATC RoadShow 2023 se blíží

13. 4. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: AT Computers)
Společnost AT Computers zahájí za 14 dní svou ATC RoadShow 2023. Jako obvykle navštíví šest českých měst a společně s výrobci přiveze nejnovější informace. Čtěte více

Martina Vlčková (SWS): Český distributor rozumí českému zákazníkovi

14. 3. 2023. (redaktor: Michala Benešovská, zdroj: DCD Publishing)
Společnost SWS patří k největším a nejdůležitějším distributorům na našem trhu. Na začátku letošního roku stanula v čele SWS Martina Vlčková, osobnost, kterou netřeba blíže představovat, protože ve žlutočerných barvách působí už roky. Jak využije stávající zkušenosti a kam chce firmu posouvat? Které trendy považuje za důležité a v čem má tuzemský distributor v ČR výhodu? Čtěte více