DataScript pokračuje ve spolupráci s Red Hat

21. 5. 2009. (redaktor: , zdroj: )
Společnost DataScript, dceřiná firma Servodat, byla vybrána pro prezentaci vzorové případové studie na prestižní mezinárodní odborné konferenci EMEA Red Hat Partner Summit.

DataScript, odborné vzdělávací a tréninkové centrum a dceřiná společnost firmy Servodata, potvrdil svou silnou pozici v oblasti školení na produkty Red Hat. Na základě statutu jednoho z nejvýznamnějších a nejrychleji rostoucích tréninkových partnerů Red Hatu z hlediska celoevropského regionu byla společnost DataScript vybrána jako jediný evropský školitel pro prezentaci vzorové případové studie na mezinárodní odborné konferenci EMEA Red Hat Partner Summit.

Tradiční konference EMEA Red Hat Partner Summit se v letošním ročníku zúčastnil rekordní počet přibližně 400 obchodních partnerů Red Hatu – zejména z řad distributorů, solution providerů a tréninkových partnerů – z 38 evropských zemí. O důvěře a uznání Red Hatu k rychle rostoucímu partnerství se společností DataScript nejlépe vypovídá fakt, že zástupcům DataScriptu byl nabídnut prezentační blok na konferenci jakožto jediné partnerské školící firmě; další většinovou část prezentací zajistili řečníci ze společnosti Red Hat a zástupci sponzorů konference.