AT Computers výhradním distributorem značky Cygnett

27. 6. 2017. (redaktor: František Doupal, zdroj: AT Computers)
Společnost AT Computers získala výhradní zastoupení společnosti Cygnett pro Českou republiku i Slovensko. Výrobce nabízí širokou škálu mobilního a digitálního příslušenství a produkty s využitím v automobilech.

Cygnett nabízí produkty, jako jsou powerbanky, univerzální nabíječky, pouzdra na telefony a tablety, produkty na ochranu displejů, produkty pro použití v automobilech a celou škálu digitálního příslušenství. Výrobky jsou dostupné v prodejních řetězcích po celém světě. Nabízí je přes 200 000 obchodů, průměrný meziroční růst firmy činí 32 % a na trhu je přes 14 let. Na domácím (australském) trhu si drží 1. místo (s podílem přes 70 % trhu).

Společnost Cygnett byla založena v roce 2003 v australském Melbourne a aby se z lokální společnosti stala dodavatelem příslušenství s globálním rozsahem, musela urazit zajímavou cestu. Jejím heslem je, že digitální technologie by neměly klást hranice a naopak by měly inspirovat na nové cestě k zábavě, práci a životu.

„Cygnett si velmi váží příležitosti k zahájení spolupráce s AT Computers. Díky naší skvělé nabídce inovativních produktů, pozici AT Computers na trhu a fantastické zákaznické základně se domníváme, že se stane jedním z našich nejdůležitějších partnerů v Evropě. Načasování je naprosto dokonalé, jelikož právě uvádíme na trh nové produktové řady a těšíme se, že v příštích týdnech budeme zákazníkům AT Computers moci tyto produkty představit,“ uvedl George Souris, sales president global společnosti Cygnett.

Značku Cygnett má u ATC na starosti Alžběta Banašová (banasova@atcomp.cz).

Štítky: 
AT Computers, Cygnett