Distribuce

Comguard distribuuje autentizační řešení SecurEnvoy

Společnost Comguard podepsala pro Českou a Slovenskou republiku distribuční smlouvu se společností SecurEnvoy. Tím rozšířila své produkty o nabídku možností bezpečné autentizace uživatelů.

Pavel Gregor
Zdroj: Comguard
  • 21. 7. 2011
  • 1 min
Comguard distribuuje autentizační řešení SecurEnvoy

Aleš Nosek, regionální ředitel společnosti Comguard, řídící distribuci produktů SecurEnvoy, k nově nabízenému řešení uvedl: „Autentizace uživatelů k firemním zdrojům by na jedné straně měla splňovat ty nejpřísnější nároky na bezpečnost a na straně druhé zajišťovat komfort uživatelů, kteří autentizaci dennodenně využívají. Vyváženou kombinaci obou faktorů přináší společnost SecurEnvoy se svým nástrojem SecurAccess, zajišťující bezpečnou autentizaci pomocí jednorázových hesel zasílaných formou SMS, případně SW generátorů pro podporované platformy“.

SecurAccess od společnosti SecurEnvoy přináší vysokou míru zabezpečení autentizace vzdálených přístupů se zachováním uživatelského komfortu. Pre-loaded technologie řeší nedostupnost GSM pokrytí a zpoždění doručení SMS zpráv s jednorázovým heslem. SMS zprávy je možné odesílat pomocí podporovaných HW GSM bran nebo webových poskytovatelů SMS služeb. Řešení je snadno a rychle nasaditelné do stávající infrastruktury zákazníka bez nutnosti klientského HW/SW.

Řešení společnosti SecurEnvoy umožňuje firmám vybrat si, jaký typ autentizace zvolí pro své uživatele: Pre-loaded, One Time Code, Day Code, Tmp Static Code, Jednorázová hesla na vyžádání a SW generátor.

SecurICE je rozšíření řešení SecurAccess. Licence se aktivuje při mimořádných událostech, jako jsou například živelné pohromy či stávka v dopravě, a to na omezenou dobu.

Podrobnější informace o produktech SecurEnvoy najdete na stránkách společnosti Comguard.