atlantis telecom distributorem produktů Crestron

21. 11. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: atlantis telecom )
Společnost atlantis telecom uzavřela partnerství s globálním dodavatelem inteligentních audiovizuálních řešení Crestron. Spolupráce je postavena na dodávkách a distribuci řešení se značkou Crestron firmám a organizacím z České republiky a Slovenska.

atlantis telecom tak odpovídá na poptávku partnerů a jejich zákazníků po tomto typu řešení. Crestron vyvíjí a dodává audio video produkty a řídící systémy, jež umožňují pomocí intuitivního dotykového ovládání snadno a rychle nastavovat nejrůznější aspekty konferenčních místností včetně jejich rezervace, zatemnění, osvětlení, ozvučení, prezentační techniky, nastavení teploty atd.

Řešení Crestron jsou již nyní k dispozici širokému spektru zájemců zejména z řad podniků a organizací, které chtějí zefektivnit využívání jednacích místností prostřednictvím automatizace konferenčních technologií. Mezi potenciální zákazníky patří jak komerční firmy, tak i veřejné organizace a developerské společnosti. K prvním lokálním projektům se například zařadila implementace na Univerzitě Karlově, v zahraničí potom technologie Crestron využívají takové společnosti jako SAP, Twitter, Facebook, Johnson & Johnson, Universtity of Central Florida, ESPN či NHL.   

„Svou komplexností a funkční šíří začínají být současné konferenční kancelářské technologie pro běžné pracovníky příliš komplikované a jejich nastavení bývá často zdlouhavé,“ řekl Tomáš Tesař, executive director, partner ve společnosti atlantis telecom. „Technologie Crestron umožňuje provést potřebné nastavení konferenční místnosti jediným dotykem na tabletu, a tím výrazně urychlit a zefektivnit celé jednání a fungování místnosti. Uzavřením partnerství s firmou Crestron vycházíme vstříc našim zákazníkům a partnerům, kteří takovéto technologie stále více poptávají.”

Štítky: 
Atlantis Telecom, Crestron