ATC distributorem Iomega

17. 8. 2009. (redaktor: Milan Loucký, zdroj: )
Společnost Iomega, člen skupiny EMC a světová špička v ochraně dat, dnes oznámila, že podepsala distribuční smlouvu na své produkty a řešení s ostravskou společností AT Computers.

V rámci této smlouvy bude společnost AT Computers distribuovat spotřební úložná a zálohovací řešení Iomega velkoobchodníkům, prodejcům VAR (value-added reseller), koncovým prodejcům a online obchodníkům v České republice a na Slovensku.

„Společnost Iomega věří, že bude moci plně využít osvědčených schopností společnosti AT Computers jako distributora svých produktů na českém a slovenském trhu. Obzvláště potěšeni jsme možností využít rozsáhlých zkušeností společnosti AT Computers v oblasti prodejců v sektoru malých a středních firem, ve kterém vidíme značný potenciál,“ vysvětluje Carsten Schneider, regionální ředitel společnosti Iomega pro střední a východní Evropu.

Mezi produkty a řešení, která budou distribuována společností AT Computers na základě této nové smlouvy, patří stolní a přenosné pevné disky Iomega Prestige a eGo, široká řada externích pevných disků MiniMax a Ultra Max speciálně navržených pro počítače Apple Macintosh, skupina síťových úložišť NAS StorCenter pro domácí uživatele a zákazníky v malých a středních firmách, multimediální jednotky ScreenPlay a technologie vyměnitelných úložišť REV. Distribuční smlouva pro český a slovenský trh vstupuje v platnost okamžitě.

„Společnost AT Computers je velmi potěšena, že si ji společnost Iomega zvolila jako svého partnera pro budování prodejní sítě a podporu značky v České republice a na Slovensku. Díky naším mnohaletým zkušenostem v oblasti distribuční, logistické a marketingové podpory a dalších prodejních služeb pro světoznámé značky z oboru IT na obou těchto trzích jsme přesvědčeni, že můžeme dosáhnout stejných úspěchů i jako partner společnosti Iomega,“ uvedl Martin Harazím, ředitel nákupu v AT Computers.