Arrow podepsal s Oracle distribuční smlouvu pro Slovensko

13. 4. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: Arrow ECS)
Společnost Arrow Electronics se stala distributorem produktů Oracle na slovenském trhu. Dohoda se vztahuje na portfolio řešení společnosti Oracle, která pomáhají podnikům akcelerovat jejich digitální transformaci – zjednodušují provoz, urychlují inovace a vylepšují jejich konkurenční postavení.

Oracle nabízí zákazníkům širokou škálu modelů nasazení IT včetně on-premise a veřejného i hybridního cloudu, což zajišťuje, že se technologie přizpůsobuje tak, aby vždy splňovala měnící se potřeby moderních podniků. Řešení Oracle pokrývají široké spektrum nasazování IT v podnicích a organizacích a zahrnují cloudová řešení, databáze, middleware, aplikace, integrované systémy, servery nebo úložné systémy.

„Společnost Oracle je lídrem na IT trhu a pomáhá zákazníkům naplňovat jejich digitální strategie a transformovat podnikání,“ uvedl Boris Nevrlý, country manager jednotky Arrow pro oblast podnikových IT řešení v České republice a na Slovensku. „Arrow má s value-added distribucí řešení Oracle dlouhodobé zkušenosti a jsme velmi rádi, že můžeme tato řešení nyní nabídnout slovenským zákazníkům prostřednictvím svého distribučního kanálu.“

„Oracle Slovensko vítá svého nového distributora Arrow Electronics, od kterého očekává výraznou podporu prudce rostoucí sítě partnerů vzhledem ke zvyšujícímu se zájmu o unikátní produkty a řešení Oracle na Slovensku,“ řekla Viera Uherová, generální ředitelka Oracle Slovensko. „Těšíme se na spolupráci!“

Štítky: 
Arrow ECS, Oracle

Profilová karta firmy

Arrow ECS, a.s.

Arrow ECS, a.s.

O SPOLEČNOSTI Arrow ECS, a.s., je distributor s přidanou hodnotou (VAD), který působí na trhu od roku 1990. V kancelářích v Praze a Ostravě pracuje 63 zaměstnanců. Jsme součástí celosvětové distribuční skupiny Arrow, jejíž finanční síla a zázemí představují pro naše partnery garanci dlouhodobé, stabilní a výhodné spolupráce.

Zobrazit detail firmy