Arrow ECS strategickým distribučním partnerem Symanteku

15. 8. 2017. (redaktor: František Doupal, zdroj: Arrow ECS)
Společnost Arrow Electronics se stala nadnárodním strategickým distribučním partnerem společnosti Symantec pro region EMEA. Distribuční smlouva mezi společnostmi Arrow a Symantec byla obnovena po akvizici společnosti Blue Coat firmou Symantec, jež proběhla v roce 2016.

Před akvizicí distribuovala společnost Arrow produkty a řešení obou firem v řadě různých zemí. Nyní společnosti Arrow a Symantec svou spolupráci rozšířily. Nová distribuční smlouva zahrnuje Českou republiku, Německo, Rakousko, Švýcarsko, Francii, Maďarsko, Itálii, Polsko, Portugalsko, Rumunsko, Skandinávii a Baltské země, Španělsko, Velkou Británii a Irsko.

Společnost Symantec, která patří mezi největší světové dodavatele počítačových bezpečnostních řešení, nabízí komplexní portfolio produktů, řešení a služeb pro bezpečnost koncových bodů, cloudu, webů i messagingových aplikací. Jako jeden z největších partnerů SOSP (Symantec Secure One Services Partner) v regionu EMEA má Arrow pro své obchodní partnery k dispozici specialisty, kteří jim i jejich koncovým zákazníkům poskytují nepřetržitou podporu (24x7), a tak přispívají k jejich efektivitě. 

 „Jsme velmi rádi, že se naše obchodní vztahy dále rozšiřují,“ uvedl Dominique Loiselet, viceprezident pro distribuční kanály EMEA, Symantec. „Na spolupráci s Arrow je pro nás klíčové, že Arrow poskytuje rozsáhlé portfolio služeb s přidanou hodnotou, jako jsou inovativní školení v autorizovaném školicím centru, ověření navržených koncepcí řešení, testování produktů, demonstrace, předprodejní a poprodejní služby nebo poskytování know-how.“

„Díky akvizici společnosti Blue Coat dnes Symantec nabízí unikátní rozsáhlé portfolio služeb a řešení IT bezpečnosti. Poskytuje komplexní bezpečnost pro infrastrukturu a data podniků, organizací i soukromých uživatelů,“ prohlásil Nick Bannister, ředitel divize Networking and Security, Arrow ECS EMEA. „Spolupracujeme se společností Symantec již 13 let, máme speciální týmy, které se věnují těmto produktům, a díky našim službám umožňujeme zákazníkům plně využívat přínosů těchto špičkových řešení ve všech aspektech bezpečnosti.“

Štítky: 
Arrow ECS, Symantec Enterprise + Norton LifeLock