Arrow distributorem řešení pro ochranu kritické infrastruktury OPSWAT

12. 4. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Arrow ECS)
Arrow Electronics podepsal celoevropskou distribuční smlouvu s globální kyberbezpečnostní společností OPSWAT, díky níž nabídne její produkty pro ochranu kritické infrastruktury MetaDefender a MetaAccess.

Řešení MetaDefender a MetaAccess nabízejí zákazníkům možnosti ochrany a detekce malwaru v ve stávajících IT řešeních a infrastruktury organizace a také pomoc se zajištěním, aby bylo síťové připojení a zařízení koncového bodu viditelné, povolené nebo blokované odpovídajícím způsobem v souladu s hrozbami.

Kybernetické útoky jsou stále sofistikovanější a dokáží se vyhnout tradiční obraně proti malwaru založené na signaturách a chování; v důsledku toho existuje větší potřeba zvýšené bezpečnosti, aby bylo možné porazit útoky nultého dne a malware. Organizace se navíc potýkají s rostoucí úrovní neznámých zařízení přistupujících ke kritické infrastruktuře. Zaměstnanci, zákazníci, dodavatelé, hosté, dodavatelé a jejich zařízení jsou potenciálními hrozbami pro zabezpečení infrastruktury, ale příliš horlivá ochrana nesmí bránit produktivitě podnikání.

„Dohoda mezi společnostmi Arrow a OPSWAT znamená, že zákazníci mohou být v bezpečí s vědomím, že o zranitelná místa – a to i ta, které jim nejsou známá – je postaráno,“ řekl Alessandro Porro, viceprezident pro globální kanály ve společnosti OPSWAT. „V kritické infrastruktuře organizací narůstá počet slabých míst a zranitelnosti se často vyskytují tam, kde se to nejméně očekává. Sada produktů pro zajištění kybernetické bezpečnosti OPSWAT zvládne běžné vektory útoků, takže osobní údaje zúčastněných stran a intelektuální vlastnictví a vlastnictví kritické infrastruktury zůstanou nedotčeny.“

Alexis Brabant, vicepresident prodeje divize Arrow pro podniková IT řešení v regionu EMEA, uvedl: „Bezpečnostní týmy musí být schopny se chránit před hrozbami. Více zařízení, více koncových bodů a více zranitelností než kdykoli předtím – to vše znamená, že každý soubor a zařízení představují bezpečnostní riziko. Díky přidání sady produktů OPSWAT pro ochranu před kybernetickými útoky bude mít mnohem více zákazníků nejlepší možnou šanci ochrany před útoky.“

Štítky: 
Arrow ECS, OPSWAT

Profilová karta firmy

Arrow ECS, a.s.

Arrow ECS, a.s.

O SPOLEČNOSTI Arrow ECS, a.s., je distributor s přidanou hodnotou (VAD), který působí na trhu od roku 1990. V kancelářích v Praze a Ostravě pracuje 63 zaměstnanců. Jsme součástí celosvětové distribuční skupiny Arrow, jejíž finanční síla a zázemí představují pro naše partnery garanci dlouhodobé, stabilní a výhodné spolupráce.

Zobrazit detail firmy