Rychlá auta, krásné ženy a skvělá sluchátka

6. 12. 2012. (redaktor: Pavel Gregor, zdroj: ASBIS CZ)
V tomto duchu se nesla slavnostní prezentace sluchátek Ferrari by Logic3. Akci 3. prosince 2012 uspořádal pro prodejce výhradní dovozce a distributor značky pro Českou republiku ASBIS CZ v prostorách autosalonu Advantage Cars v pražských Vysočanech.

O tom, že sluchátka Ferrari by Logic3 zaručují kvalitní přenos zvuku, se mohli hosté večera přesvědčit doslova na vlastní uši. Po úvodní módní přehlídce, kdy krásné modelky oděné v závodních uniformách sluchátka představila, byly všechny typy sluchátek Ferrari by Logic3 vystaveny k vyzkoušení.

Večera se zúčastnil i šéfkuchař a Kluk v akci Ondřej Slanina, který je známý svou vášní pro silné automobily a technologické vymoženosti, filmový kritik František Fuka a Mike Gregory, obchodní ředitel společnosti Logic3 by Ferrari pro Evropu.

„Když se někdo v minulosti chopil výroby příslušenství inspirovaného značkou Ferrari, obvykle to dopadlo tak, že jen ne příliš kvalitní zboží obarvil načerveno a přilepil na ně značku s koněm. My jsme se rozhodli jít jinou cestou, chtěli jsme, aby produkty Ferrari by Logic3 byly na výši nejen vzhledově, ale aby se jednalo o výrobky nejvyšší kvality,“ prohlásil během své úvodní řeči Mike Gregory.

Spolupráce Ferrari a Logic3 trvá od roku 2010 a prozatím z ní vzešly dvě kolekce sluchátek – sportovní Ferrari Scuderia a elegantní Ferrari Cavallino. Vzhled řady Scuderia je inspirován součástmi závodních vozů Ferrari, jako jsou aerodynamické větrací otvory či mřížka chladiče, a stejně jako u vozů této značky převládají barvy červená a stříbrná. Modely kolekce Cavallio uspokojí i nejnáročnějšího zákazníka. Sluchátka jsou laděna v tlumených černých a hnědých tónech a polstrována nejjemnější kůží, která zajišťuje pohodlné nošení. Díky robustním kovovým součástem je však zároveň konstrukce sluchátek pevná a odolná. Všechna sluchátka Ferrari by Logic3 jsou plně kompatibilní s nejnovějšími mobilními telefony a MP3 přehrávači.

Kromě sluchátek nabízí Ferrari by Logic3 i dokovací stanice pro iPhony, a jak se přítomní přesvědčili, jediná dokovací stanice dokáže bez problémů kvalitně ozvučit i rozlehlé prostory autosalonu, a stát se tak plnohodnotnou náhradou celého domácího hi-fi systému.

Produktoví manažeři společnosti ASBIS CZ Radek Čejna a Libor Ivanovič diskutovali o distribuci sluchátek s hosty z řad zástupců českých prodejců elektroniky.

Jako vyvrcholení večera vylosoval Mike Gregory z přítomných hostů tři vítěze, kteří získali od salonu Advantage Cars exkluzivní možnost projet se ve voze Ferrari.

Štítky: 
Fotogalerie: 

Podobné články

ASBIS CZ spustil novou verzi webu

5. 8. 2016. (redaktor: Ondřej Kosnar, zdroj: ASBIS CZ)
Distributor ASBIS CZ od srpna zpřístupnil novou verzi svého e-shopu. Web nabízí nejen modernější design a pokročilejší funkce, ale např. i nový vyhledávací engine. Čtěte více
Tatér Henk Schiffmacher

Canyon má Tattoo edici

16. 7. 2013. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: ASBIS CZ)
Nizozemský výrobce počítačového příslušenství Canyon po kolekcích Graffiti či Stripes uvedl na trh novinkovou limitovanou edici PC příslušenství s názvem Tattoo. Čtěte více

ASBIS CZ pohostil partnery u Purkmistra

9. 4. 2013. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: ASBIS CZ)
V areálu pivovarského hotelu Purkmistr v Plzni se koncem března konalo serverové školení, které pořádal český distributor ASBIS CZ. Na akci byly představeny novinky většiny významných producentů serverových řešení a komponent – AMD, Seagate, Supermicro, Kingston, Infortrend a Qlogic. Čtěte více

ASBIS CZ distributorem In Win

6. 2. 2013. (redaktor: František Doupal, zdroj: ASBIS CZ a DCD Publishing )
ASBIS CZ se v České republice stal autorizovaným distributorem společnosti In Win, která se zaměřuje převážně na výrobu počítačových skříní. Čtěte více