O cabaret s AT Computers byl opět velký zájem

25. 11. 2010. (redaktor: Ondřej Jánoška, zdroj: AT Computers)
AT Computers uspořádala od začátku září šest setkání obchodníků a product managerů společnosti se svými obchodními partnery z řad resellerů a vendorů. Cyklus workshopů a přednášek v duchu kabaretní show přilákal v průběhu uplynulých tří měsíců 1 233 lidí (z toho 764 unikátních resellerů – firem).
AT Computers Cabaret Show

Tradiční podzimní setkání AT Computers se svými resellery a výrobci letos neslo podtitul AT Computers Cabaret Show. Program každé ze šesti akcí byl koncipován jako okázalá kabaretní show, která začala už v průběhu dopoledne a oživila i přednášky jednotlivých vendorů nebo zástupců AT Computers. Večery pak zástupcům partnerských společností zpestřila velkolepá vystoupení a zábavný program. Každé akce obsahovala přes 25 odborných prezentací a řadu výstavek zboží.

„Pořádáme setkání v podobném rozsahu už osmým rokem a velmi nás těší, že je o ně mezi vendory i resellery stále zájem. Bereme podzimní workshopy jako skvělou příležitost, jak se dozvědět o nejnovějších produktech i trendech, pobavit se, ale především diskutovat tváří v tvář se svými obchodními partnery a zjistit, co je trápí a jaké jsou jejich představy o naší vzájemné spolupráci,“ říká marketingový ředitel AT Computers Martin Wanke.

Projekt AT Computers Cabaret Show odstartoval na začátku září v hotelu Jezerka, poslední zastávkou bylo setkání ve slovenské Podbanské.

„Snažíme se, aby naše setkání nebyla jen čistě obchodní a oficiální záležitostí, ale aby partnery zároveň bavila,“ doplňuje Martin Wanke, který akce zároveň moderoval.

Fotogalerie: