Na Golf Cupu s Check Pointem a DNS

7. 10. 2014. (redaktor: Pavel Gregor, zdroj: DNS a DCD Publishing)
Green připraven, krásné počasí zajištěno a tak společnosti Check Point a DNS rozeslaly pozvánky a sezvaly své zákazníky a partnery na golfový turnaj v areálu Golf Club Kunětická Hora.

Někteří z pozvaných přijeli už ve čtvrtek večer, aby společně probrali techniku a ráno se stihli řádně rozcvičit :-). Celkem 18 golfistů se nejprve posilnilo na hru vydatnou snídaní, odpálilo pár cvičných odpalů, nabrali svačiny do bagu a po zahájení hry marshallem se pustili do souboje.

Celkem se šlo v pěti flightech. Aby golfistům nescházela energie do hry, byli po celou dobu zásobovaní občerstvením. Hrálo se na stable ford body, což znamená, že se započítává hráčův handicap, a tím pádem je hra spravedlivá pro všechny kategorie hráčů.

Po sečtení výsledků a vydatném rautu vyhlásila Kateřina Váchová, marketingová specialistka DNS, výsledky turnaje. Nejprve ocenila vítěze na rány, kterým se stal Michal Švarc z O2, zahrál 89 ran! Nejdelší ránu (tzv. Longest Drive) zahrál Ondřej Jebálek (ICZ) a nejblíže jamce skončil Jaroslav Učeň z Wüstenrotu, který Nearest to Pin vyhrál o pouhý 1 cm.

Celkové třetí místo turnaje Check Point & DNS Golf Cup 2014 získal Jan Zinek z Anectu, druhé místo patří Miloslavu Lujkovi z Check Pointu a celý turnaj vyhrál Pavel Řezníček ze společnosti ICZ. Všichni tři pánové si také hezky upravili svůj handicap.