Kontraktační výstava K+B Progres

22. 9. 2010. (redaktor: Pavel Gregor, zdroj: )
V pátek 10. 9. a sobotu 11. 9. 2010 se v areálu velkoobchodu K+B Progres v Klíčanech konal 19. ročním kontraktační výstavy elektroniky a elektrospotřebičů.
Návštěvníkům z řad zákazníků byla představena pestrá škála známých značek. Nechyběly ani exkluzivně zastupované jako ECG, Funai, Yamaha a Quadral.

Na letošní ročník výstavy zavítalo více než 900 návštěvníků a celkem se prezentovalo 45 značek – HP, Mora, Gorenje, AEG, Electrolux, Zanussi, DeLonghi, Kenwood, Baumatic, Beko, Siemens, Bosch, Whirlpool, Candy, Hoover, Zelmer, Eta, Rowenta, Moulinex, Tefal, Krups, Braun, Philips, Technisat, Yamaha, ECG, Funai, TomTom, Melitta, Sharp, Panasonic, LG, Elmax, Sony, Samsung, Mio, Epson, Solight, Asus, Olympus, Evolve, Canon, MyPhone, Aligator a Logitech. Firmy vystavovaly své výrobky na ploše 1 600 m2.
Výstavu, stejně jako v předchozích ročnících, doplníl již tradiční doprovodný program. Letos byl jeho hlavním námětem rychlost. Návštěvníci měli možnost prohlédnout si několik sportovních vozů známých značek, jako jsou Ferrari, Lamborghini či Porsche. Jeden z modelů si dokonce mohli vyzkoušet. Čekala na ně i další zábava jako jízda v motokárách na čtyřkolkách a dalších aktivit nejen pro dospělé, ale také pro děti.
Fotogalerie: