Jarních eD workshopů se zúčastnilo 200 resellerů a sedm značek

5. 6. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: eD system)
Po měsíčním maratonu skončila série workshopů, kterou každoročně pořádá eD system. Na tradičních setkáních se v průběhu dubna a května v Praze, Brně, Ostravě a Pardubicích setkali zástupci distributora, jejich partneři i dodavatelé.

Pobočkovou sérii workshopů odstartovalo setkání v Pardubicích, které se uskutečnilo 19. dubna v areálu Dašických sklepů. „Na každém z workshopů naši obchodní partneři zhlédli odborné přednášky o novinkách na trhu,“ uvedla organizátorka akce Martina Brauner z eD system.

Jak dodává, všichni partneři byli mimo jiné seznámeni také s problematikou GDPR, která vešla v platnost 25. května, a byl jim představen software, jež si mohou přes eD system pořídit.

Prezentace produktových informací se ujali zástupci značek, jako je Benq, Brother, Epson, Fujitsu, Lynx, Microsoft a TP-Link. Po formálním odpoledni následoval večer s volnou zábavou a doprovodným programem.

Součástí všech čtyř večerů byla tombola a raut. V Pardubicích i Ostravě pro resellery distributor připravil vystoupení mikromagie. V Praze 15. května zahrála řecká kapela Akropolis a o dva dny později si účastníci vychutnali brněnské setkání ve vinařství ve Velkých Bílovicích při degustaci vína.

Štítky: 
eD system a.s.