Epson na veletrhu Reklama Polygraf Obaly představil novinky z oblasti velkoformátového tisku a produkce etiket

13. 5. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: Epson)
V prostorách výstaviště Letňany se po dvouleté pauze způsobené pandemií covidu-19 uskutečnil již 27. ročník veletrhu Reklama Polygraf Obaly. Ani tentokrát nechybělo zastoupení společnosti Epson, jejíž zařízení návštěvníci nalezli u stánků společností AWC Morava, TEPEDE, Igepa, NANOTEC, Paper4ever digital, M&P a TFP universal.

Letošní ročník připadl na 3.–5. května a návštěvníci měli opět možnost navštívit interaktivní stánky domácích i zahraničních společností a vyslechnout přednášky odborníků z oblasti tisku, reklamy a komunikace.

Jedním z hlavních lákadel společnosti Epson byla velkoformátová plochá UV tiskárna SureColor SC-V7000, která tiskne na širokou škálu materiálů a perfektně se hodí pro produkci cedulí a poutačů, reklamních polepů výloh, vývěsních tabulí, produktových obalů či k potisku propagačních a dekorativních výrobků. Návštěvníci si model mohli prohlédnout u stánku společností Igepa a AWC Morava. Pro ty, které zajímala kreativní tvorba, ať už šlo o signmaking, grafiku nebo dekorace, byla u partnerů AWC Morava a TEPEDE vystavena tiskárna Epson SureColor SC-S80610L. U stánků AWC Morava a NANOTEC byla k vidění také například tiskárna pro přímý potisk textilu SureColor SC-F3000. Kromě zmíněných zařízení Epson dále představil modely SC-F2100, SC-R5010 a SC-9400H.

Epson předvedl také horkou novinku z oblasti tisku barevných etiket, tiskárnu Epson ColorWorks C4000e. Šlo o vůbec první představení tohoto modelu na našem trhu. Zařízení určené pro menší objem tisku nabízí prémiovou kvalitu výstupů za velmi příznivou cenu, a představuje tak ideální poměr cena/výkon.

Všem návštěvníkům byli k dispozici také zástupci společnosti Epson, Slávek Gross, Commercial & Industrial Printing Manager a Robert Matuška, Business Account Manager, kteří ochotně zodpověděli všechny dotazy.

„Veletrh Reklama Polygraf Obaly je vždy skvělou příležitostí, kdy návštěvníkům ukázat důležité novinky z naší nabídky tiskáren, ať už jde o velkoformátový tisk nebo tisk etiket. Zájemci mají navíc možnost se dozvědět o všech přidaných službách v oblasti zákaznického servisu, které v Epsonu nabízíme,“ uvedl Slávek Gross.

Obrazová galerie:

Profilová karta firmy

Epson Europe B.V.

Epson Europe B.V.

Společnost Epson je globálním technologickým lídrem s historií sahající až do roku 1942, jehož cílem je přirozené propojení věcí, lidí a informací. Světovou důvěru si společnost získala díky svému závazku otevřenosti, spokojenosti zákazníků a udržitelnosti. Epson se soustředí především na výrobu inovativních a precizních produktů od tiskáren, přes skenery, projektory, chytré brýle, nositelné příslušenství až po roboty.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

HP oceňuje svojich servisných partnerov na Slovensku

18. 6. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: HP Inc.)
Spoločnosť HP Slovensko ocenila svojich servisných partnerov v prvém ročníku Customer Service Excelence 2024. Ohodnotila tak vysokú kvalitu služieb, ktoré jej autorizovaní servisní partneri poskytujú zákazníkom. V roku 2024 sa na Slovensku medzi vybraných ocenených dostala firma Aricoma Systems. Čtěte více

ATC rozšiřuje spolupráci s HPE

17. 6. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: AT Computers)
Společnost AT Computers rozšiřuje spolupráci s HPE v oblasti poskytování služeb českým partnerům. Kromě osvědčené nabídky formou předpřipravených službových balíčků HPE Service Pack nyní ATC přichází s možností nabídnout také individuální servisní smlouvy šité na míru potřebám jednotlivých zákazníků. Čtěte více

Schneider Electric reaguje otevírá novou chytrou továrnu v Maďarsku

13. 6. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Schneider Electric)
Společnost Schneider Electric v reakci na zvýšení poptávky po zakázkové výrobě otevřela v Maďarsku novou chytrou továrnu, jejíž výstavbu zahájila vloni v březnu. Výrobní závod, situovaný v obci Dunavecse, se zaměří na výrobu ekologických rozvaděčů vysokého napětí a zaměstná přibližně 500 lidí. Až 90 % zde vyrobených zakázkových produktů bude exportováno do Evropy. Čtěte více

Cisco vyčlenilo miliardu dolarů na investice do AI

12. 6. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Cisco systems)
Společnosti Cisco spustila fond v hodnotě jedné miliardy dolarů, který bude investovat do startupů v oblasti umělé inteligence. Vytvoření fondu je odrazem strategie Cisco rozvíjet generativní AI a strojové učení a integrovat AI do celého produktového portfolia. Čtěte více