Epson, IGEPA a Surf Arena v rytmech samby

13. 6. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: Epson)
V Surf Areně v pražských Letňanech se uskutečnilo partnerské setkání, které pro své zákazníky na počest nově uzavřeného partnerství připravily společnosti Epson a IGEPA. Během večera proběhla prezentace tiskáren Epson, a zájemci tak mohli naživo vidět ukázky tisku na profesionálních velkoformátových tiskárnách.

Zákazníkům byly k dispozici tiskárny SureColor-S40610, SureColor-S60610 nebo SureColor-S80610 navržené tak, aby přinášely nové možnosti kreativní tvorby, ať už pro potřeby tisku, signmakingu, grafiky nebo dekorací. Akce se konala v duchu karnevalu v Riu a pro partnery byl připraven pestrý program, během něhož si mohli vychutnat speciální koktejly, užít si pravou brazilskou sambu nebo se ponořit do vln na surf stimulátoru.

Slávek Gross, LFP manager v Epson CZ & SK, uvedl: „Jsme velice potěšeni, že se nám podařilo toto partnerství uzavřít a mohli jsme jej zpečetit takto příjemnou akcí společně se zákazníky.S technologiemi Epson pracuje řada profesionálů i amatérů, a proto jsme rádi, že jsme mohli zákazníkům přímo na místě předvést tiskárny SureColor-S40610, SureColor-S60610 nebo SureColor-S80610 a ukázat jim tak možnosti, které jim naše technologie v oblasti velkoformátového tisku nabízí.

Richard Švab, vedoucí divize Graphic Comm společnosti IGEPA, dodal: „Není jednoduché stát se partnerem společnosti Epson. Jsme hrdí, že se to v Česku povedlo stejně jako Igepě na mezinárodní úrovni. Naši zákazníci nám důvěřují a již nyní mnozí ocenili naše doporučení k pořízení některé tiskárny z řady SureColor.

Štítky: 
Epson
Fotogalerie: