Dell EMC a partneři oslavili 10 let distribučního prodeje s kapelou Visací zámek

15. 10. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
Když společnost Dell v roce 2008 v České republice vstupovala do neprobádaných vod partnerského prodeje, nikdo netušil, co se vlastně bude dít. Pokud bychom následně použili stroj času a z roku 2008 se přenesli rovnou do roku 2018, konkrétně do 10. 10. a do pražského klubu La Fabrika, nepochybovali bychom o tom, že se uplynulých deset let povedlo.

Společnost Dell EMC deset let svého působení na českém distribučním trhu spolu s partnery slavila dlouhodobě, již od května se například soutěžilo o zajímavé věcné ceny. Vyvrcholení se soutěž rovněž dočkala na velké partnerské party 10. 10. 2018. Při této příležitosti vznikla také speciální vzpomínková microsite, na jejímž vzniku se podílelo i naše vydavatelství DCD Publishing, a kde si můžete osvěžit nejdůležitější události z uplynulých deseti let partnerského prodeje Dell EMC prostřednictvím časové osy s nejzajímavějšími událostmi i rozhovory s těmi nejpovolanějšími.

Zpět však do holešovického klubu La Fabrika, kde vše za dozoru moderátorky Lucie Šilhánové vypuklo úvodní řečí ředitele české pobočky Dell EMC Jiřího Kysely a channel manažera Pavla Halfara: „Když jsme před deseti lety distribuční prodej spouštěli, setkali jsme se se značnou nedůvěrou našich partnerů. Společně s Pavlem Halfarem jsme se tenkrát museli hodně snažit, abychom spolupráci s partnery nastartovali a získali je na svou stranu. Nyní od našich partnerů a distributorů naopak získáváme zpětnou vazbu o výborné spolupráci s naším channel týmem a o vstřícném a otevřeném přístupu Dell EMC. Během předchozích deseti let jsme urazili kus cesty a důležité je, že to, co jsme tenkrát slíbili, jsme dokázali splnit, což je dobře vidět i na tom, kolik vás tu dneska je. A je to dobře vidět například i na naší aktuální tržní pozici v dodávce serverů, storage i komerčních klientských systémů. A to je do velké míry samozřejmě i vaše zásluha. Obrovskou příležitostí, kterou jsme podle mého názoru společně dobře využili, bylo i spojení Dellu a EMC. Všem bych tedy chtěl za uplynulou spolupráci poděkovat,“ shrnul Jiří Kysela. „I já bych vám všem chtěl moc poděkovat, protože to, kde channel Dell EMC dneska je, je především vaše zásluha a za to si zasloužíte velký dík a velký potlesk,“ poznamenal Pavel Halfar.

Následně dostaly na pódiu prostor i zástupci jednotlivých distributorů, kteří si za dosavadní spolupráci (a za odpověď na několik otázek hbité moderátorky) odnesli pamětní plaketu. Jen pro úplnost si doplňme, že na pódiu se postupně vystřídali zástupci společností 100Mega Distribution, SWS, AT Computers, DNS a Tech Data Distribution.

Po slavnostním zahájení nechali pořadatelé hostům čas na občerstvení a volnou zábavu, který bylo možné využít také ke zhlédnutí doprovodných audio-video prezentací i výše zmiňované vzpomínkové microsite, která běžela na dvou terminálech s velkými dotykovými obrazovkami.

Důležitou součástí programu bylo také následné vystoupení současných i bývalých reprezentantů „delláckého“ channel týmu, jak jinak než ve stylových kostýmech odkazujících na legendární partnerská setkání. Partnerům se zde představil i nový ředitel marketingu Jakub Vítek, který přebírá agendu po Stanislavu Hájkovi, jež se v Dell EMC posouvá na regionální pozici.

Značnou pozornost všech přítomných sklidila samozřejmě i velká tombola o zajímavé věcné ceny.

Po odevzdání poslední ceny svému novému majiteli se v sále rozezněly populární songy známé punkové skupiny Visací zámek, jež brzy roztančila, či možná přesněji řečeno rozskákala, všechny přítomné. Až do časných ranních hodin pak svou hudbou atmosféru v klubu La Fabrika utvářel DJ Rock Radia Kamil Dráb a samozřejmě také i všichni přítomní z řad zaměstnanců Dell EMC i partnerů a distributorů.

Štítky: 
Fotogalerie: