Dell EMC day a Tech Data Fest 2018

11. 9. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
V areálu Cinda na Císařské louce v Praze proběhl Dell EMC day uspořádaný při příležitosti slavnostního spuštění distribuce klientských produktů firmy Dell u Tech Data Distribution. Partneři se mohli těšit na příjemné odpoledne strávené s odborníky společností Tech Data i Dell, a protože na tuto akci bezprostředně navázal také TD Fest, o zábavu bylo skutečně postaráno.

Slavnostní odpoledne proběhlo na začátku září a zástupci společností Dell EMC, Tech Data a partneři zde společně symbolicky odstartovali rozšíření portfolia distributora o klientská zařízení firmy Dell. Tech Data se tak stala jediným distributorem na českém trhu, který může svým zákazníkům nabídnout kompletní portfolio značek Dell a Dell EMC.

Akci, kterou mohli zájemci zahájit krátkým golfovým dostaveníčkem, odstartovali ředitelé Petr Pavlíček a Pavel Salák ze společnosti Tech Data a Jiří Kysela ze společnosti Dell EMC.

Po slavnostním přípitku a krátkém proslovu si vzali slovo pánové Vít Vojtěšek (product marketing director v Tech Data) a Vlastimil Horák (business development unit manager zodpovědný za produkty Dell EMC v Tech Data), kteří se s přítomnými nejen o podrobnosti k marketingové akci „delete“, respektive „deleteam“, ale i o řadu dalších informací a argumentů, proč a jak produkty Dell EMC úspěšně prodávat.

„Rozšíření našeho portfolia o klientská řešení společnosti Dell EMC je významným krokem pro spolupráci s Dell EMC v celém regionu CEE, protože v regionu střední a východní Evropy chceme svým zákazníkům nabízet co nejkomplexnější podporu,“ uvedl Vlastimil Horák.

Následoval přehled základních produktů a produktových novinek v jednotlivých portfoliích, který postupně zajistili Petr Flek (Tech Data, storage), Lukáš Slabihoudek (Tech Data, zálohování a dosutpnsot dat), Martin Zgraja (Tech Data, servery Dell PowerEdge), Zdeněk Petlák (Tech Data, notebooky a počítače) a Petr Zajíček (Dell EMC, průřez produktovým portfoliem výrobce).

Oficiální část Dell EMC day uzavřelo slosování soutěže o notebook Dell, možnost prohlédnout si vystavené produkty a prostor pro formální i neformální networking. Partneři se následně plynule přesunuli do vedlejšího areálu, kde se již připravovala další akce společnosti Tech Data.

TD Fest

Počasí, které v předchozích hodinách Císařský ostrov střídavě vystavovalo náporům deště a horkým slunečním paprskům, se spolu s blížícím se podvečerem uklidnilo a návštěvníci „festivalu“ v areálu Cinda se mohli těšit z příjemného večera, kterým provázel moderátor Nasty z Evropy 2. O hudební podkres a nastolení té správné atmosféry se starala kapela Setoplete, jejíž repertoár bylo možné ovlivnit hlasováním o nejpopulárnější hity. Samozřejmě došlo i na oblíbenou after party diskotéku.

Bohatý byl také typicky „fesťákový“ catering zajištěný pořadateli a partnery akce. K dispozici tak byly například langoše, smažený sýr v housce, klobásy, maso z grilu, různé druhy salátů a polévek, halušky se zelím nebo třeba palačinky točená zmrzlina.

Štítky: 
Dell EMC, Tech Data Distribution (Azlan, Datech a Technology Solutions)
Fotogalerie: