Adventní plavba SWS se svařákem, cukrovím a muzikou

26. 12. 2017. (redaktor: František Doupal, zdroj: SWS)
Již potřetí připravila SWS pro své zákazníky adventní plavbu parníkem historickým centrem Prahy. V sobotu 16. 12. 2017 dopoledne se obchodní partneři sešli na palubě jedné z největších lodí, Európe, aby si spolu se svými rodinami a dětmi užili předvánoční atmosféru.

Při vstupu na loď přicházející návštěvníky osobně vítala Martina Vlčková, business development manažerka v SWS, a Jan Kábrt, eventový manažer SWS. Ještě před vyplutím mohli dodavatelé i zákazníci využít teplého i studeného rautu, desertů, vína a vánočního cukroví. Jakmile se loď odrazila od břehu, ujal se úvodního slova obchodní ředitel SWS Stanislav Skalička, který hosty přivítal, poděkoval za spolupráci v uplynulém roce a popřál všem příjemné prožití vánočních svátků.

To už se však rozezněly tóny kapely Elitte Music, spustila se řízená degustace předního čejkovického vinaře, u karikaturisty se tvořily fronty a zábava se rozjela v plném proudu. Na své si přišli jak dospělí, tak především děti. Pro ně byl totiž připraven zábavný animační program v celé spodní kryté palubě, kde na ně čekal klaun a kouzelník Roberto se svým tradičním vystoupením. Děti tancovaly na dětskou diskotéku, s animátorkou vyráběly zvířátka a vánoční ozdoby, které si pak odnesly domů. Nechybělo ani malování na obličej. Ve druhé polovině plavby přišel Ježíšek a každé dítě dostalo vánoční dáreček.

Tříhodinová adventní plavba byla zakončena předáním dárků všem účastníkům, jejich partnerům a partnerkám. Všichni si užili den plný nevšedních zážitků.

Plavba se uskutečnila za spoluúčasti APC, Asus, Brother, Fujifilm, Microsoft, LG, Sony a Playstation.

Štítky: 
SWS
Fotogalerie: