Vyšlo první letošní vydání Reseller Magazinu

18. 1. 2018. (redaktor: Jakub Špaček, zdroj: DCD Publishing)
Lednové číslo se od těch loňských výrazně liší. Letos jsme se vám rozhodli nabídnout více vlastního obsahu. V časopise se dočtete například o největších přešlapech loňského roku, novinkách ze světa monitorů nebo o nositelné elektronice. Nejdůležitější novinkou, kterou jsme si pro vás připravili, je sekce Gaming ready.

V rozhovoru s Pavlem Sodomkou ze SimpleCell Networks se dozvíte o jedné z největších sítí pro internet věcí Sigfox. V dalším rozhovoru Zdeněk Kapusta ze společnosti Brother zhodnotil rok 2017 a předložil „zaručený“ návod, jak prodávat tiskárny tohoto výrobce. O moderních způsobech spolupráce jsme hovořili s Janem Račanským a Adamem Kempným z Anectu – rozhodně doporučujeme k přečtení všem, kteří nad digitalizací týmové spolupráce ještě nepřemýšleli. V rozhovoru s generálním ředitelem společnosti Lenovo pro Českou republiku a Slovensko, Petrem Kheilem, jsme si připomněli 25. výročí notebooků ThinkPad a podívali jsme se spolu i na zub novinkám, které si pro nás Lenovo přichystalo.

V článku o největších přešlapech uplynulého roku se ohlédneme například za Google Tango nebo pohromou, které některým herním titulům přinesly mikrotransakce. O tom, že virtuální realita není jen na hraní, ale nabízí široké možnosti dalších využití, se přesvědčíte na straně 45. Budoucnost dopravy rozebíráme na straně 50.

Zajisté největším tahákem lednového vydání je speciál Gaming ready, kde se dočtete spoustu zajímavostí o e-sportu. Můžete se podívat, jak jsou na tom čeští reselleři s gamingem, ale i jaké hry jsou mezi hráči v České republice nejoblíbenější nebo kolik Čechů ve svém volném čase hraje hry. Kromě toho se dozvíte i jak vybrat správnou herní myš.

Vzhledem k tomu, že bezpečnost osobních údajů bude hrát v letošním roce prim, doporučujeme každému přehodnocení svých hesel. Podrobnější rady se dozvíte ve článku Jaké je dívčí příjmení vaší matky?, ale poradíme vám taky jak si najít zaměstnance na sociálních sítích.

Celá redakce vám přeje příjemné čtení!

Pokud časopis Reseller Magazine doposud neodebíráte, ale měli byste o jeho zasílání zájem, můžete si jeho bezplatný odběr zaregistrovat zde.


rm_it_1_18_czsk

Podobné články

ANECT se stal GOLD partnerem společnosti F5

29. 5. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: ANECT)
Společnost ANECT se stala GOLD partnerem společnosti F5. Certifikace je potvrzením jedné z nejvyšších možných úrovní znalostí a zkušeností jejích technických expertů, ale stojí za ní i velké množství úspěšných projektů implementovaných u zákazníků společnosti. Čtěte více

ANECT je VMware partnerem roku pro oblast Network a Security

23. 4. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: ANECT)
Společnost ANECT se stal VMware partnerem pro oblast Network and Security za rok 2019. Ocenění navazuje na již získanou odbornou certifikaci VMware Master Services Competency v oblasti virtualizace sítí. Vzhledem k aktuální situaci si společnost převzala cenu v průběhu videokonference. Čtěte více

ANECT od VMwaru získal certifikaci pro oblast virtualizace sítí

27. 2. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: ANECT)
Společnost ANECT získala odbornou certifikaci VMware Master Services Competency v oblasti virtualizace sítí. Certifikát potvrzuje, že je společnost připravená pomáhat zákazníkům urychlovat jejich digitální transformaci pomocí ověřených služeb založených na pokročilých technologiích VMware. Čtěte více

Zákaznická zkušenost (CX) jako podceňovaný motor digitální transformace

3. 2. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Anect)
Customer eXperience (CX) je stále často velmi podceňovanou součástí firemního marketingu a aktivit, ačkoliv je stále důležitějším nástrojem budování loajality, zásadní možností odlišení se od konkurence, vytváření identity značky i účinným motorem digitální transformace. Čtěte více