Vyšlo první letošní vydání Reseller Magazinu

18. 1. 2018. (redaktor: Jakub Špaček, zdroj: DCD Publishing)
Lednové číslo se od těch loňských výrazně liší. Letos jsme se vám rozhodli nabídnout více vlastního obsahu. V časopise se dočtete například o největších přešlapech loňského roku, novinkách ze světa monitorů nebo o nositelné elektronice. Nejdůležitější novinkou, kterou jsme si pro vás připravili, je sekce Gaming ready.

V rozhovoru s Pavlem Sodomkou ze SimpleCell Networks se dozvíte o jedné z největších sítí pro internet věcí Sigfox. V dalším rozhovoru Zdeněk Kapusta ze společnosti Brother zhodnotil rok 2017 a předložil „zaručený“ návod, jak prodávat tiskárny tohoto výrobce. O moderních způsobech spolupráce jsme hovořili s Janem Račanským a Adamem Kempným z Anectu – rozhodně doporučujeme k přečtení všem, kteří nad digitalizací týmové spolupráce ještě nepřemýšleli. V rozhovoru s generálním ředitelem společnosti Lenovo pro Českou republiku a Slovensko, Petrem Kheilem, jsme si připomněli 25. výročí notebooků ThinkPad a podívali jsme se spolu i na zub novinkám, které si pro nás Lenovo přichystalo.

V článku o největších přešlapech uplynulého roku se ohlédneme například za Google Tango nebo pohromou, které některým herním titulům přinesly mikrotransakce. O tom, že virtuální realita není jen na hraní, ale nabízí široké možnosti dalších využití, se přesvědčíte na straně 45. Budoucnost dopravy rozebíráme na straně 50.

Zajisté největším tahákem lednového vydání je speciál Gaming ready, kde se dočtete spoustu zajímavostí o e-sportu. Můžete se podívat, jak jsou na tom čeští reselleři s gamingem, ale i jaké hry jsou mezi hráči v České republice nejoblíbenější nebo kolik Čechů ve svém volném čase hraje hry. Kromě toho se dozvíte i jak vybrat správnou herní myš.

Vzhledem k tomu, že bezpečnost osobních údajů bude hrát v letošním roce prim, doporučujeme každému přehodnocení svých hesel. Podrobnější rady se dozvíte ve článku Jaké je dívčí příjmení vaší matky?, ale poradíme vám taky jak si najít zaměstnance na sociálních sítích.

Celá redakce vám přeje příjemné čtení!

Pokud časopis Reseller Magazine doposud neodebíráte, ale měli byste o jeho zasílání zájem, můžete si jeho bezplatný odběr zaregistrovat zde.


rm_it_1_18_czsk

Štítky: 

Podobné články

Kateřina Syřišťová HR manažerkou společnosti ANECT

12. 9. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: ANECT)
Sekci lidských zdrojů a personalistiky IT společnosti ANECT nově vede Kateřina Syřišťová. Ve své funkci se zaměří na efektivní nastavení HR procesů, nábor specialistů z oblasti IT, hledání talentů i aktivity související s rozvojem a udržením stávajících zaměstnanců. Do ANECTU přichází z nizozemské společnosti Heineken, kde na různých HR pozicích působila posledních třináct let. Čtěte více

Předpovědi pro oblast kybernetické bezpečnosti v roce 2019

26. 12. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: Anect)
Co přinese rok 2019 v oblasti kybernetické bezpečnosti, ochrany a útoků? Čeho se mají firmy obávat a na co si mají dát pozor? Společnost Anect, která se dlouhodobě zabývá informačními technologiemi se zaměřením především na kybernetickou bezpečnost a cloudová a hybridní řešení, zveřejnila své předpovědi pro rok 2019 v oblasti kybernetické bezpečnosti. Čtěte více

Anect oslavil 25. výročí koncertem skupiny Lucie v pražské Lucerně

21. 11. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: Anect)
Společnost Anect letos slaví 25. výročí svého založení. Firma, která v 90. letech jako jedna z prvních navrhovala, budovala a spravovala rozlehlé korporátní počítačové sítě, se během čtvrtstoletí stala lídrem českého trhu v oblasti informačních technologií se zaměřením především na kybernetickou bezpečnost a cloudová a hybridní řešení. Čtěte více
Pavel Srnka, consulting director a člen představenstva společnosti Anect

Pavel Srnka (Anect): Únik dat či know-how může firmu zlikvidovat

25. 7. 2018. (redaktor: Michala Benešovská, zdroj: DCD Publishing)
Anect působí na trhu už čtvrt století – z někdejšího integrátora vyrostl v jednu z předních společností soustředících se na kybernetickou bezpečnost. Něco o tom, jak se Anectu daří a kudy se ubírá vývoj IT bezpečnosti, nám prozradil Pavel Srnka, consulting director a člen představenstva společnosti. Čtěte více