Zebra systems posílila o Michala Hebedu a expanduje na Balkán

4. 8. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Zebra systems)
Sales engineerem ve společnosti Zebra systems se stal Michal Hebeda, který je zodpovědný za předprodejní aktivity firmy v ČR, SR a nově také v jihovýchodní Evropě. Hebeda, za kterým stojí dlouholeté zkušenosti s IT a kybernetickou bezpečností, včetně 9 let strávených v Kerio Technologies, naposledy působil ve společnosti Sophos.

Michal Hebeda má v Zebra systems od srpna na starosti zejména předprodejní podporu partnerů, zákazníků i kolegů z obchodního oddělení u projektů v České a Slovenské republice pro všechny produkty z portfolií výrobců GFI Software, Acronis a SolarWinds MSP.

Ve společnosti Sophos byl jako sales engineer členem týmu předprodejní podpory zodpovědného za region východní Evropy. Předtím působil na pozici obchodního manažera ve firmách Marbes a Vítkovice IT Solutions a v letech 2005 – 2014 jako sales engineer ve společnosti Kerio Technologies, jejíž produkty jsou nyní součástí portfolia GFI Software.

Stejnou pracovní náplň jako v ČR a na Slovensku má Michal Hebeda i v regionu jihovýchodní Evropy, kam Zebra systems rozšířila své distribuční aktivity. Aktuálně firma působí v Srbsku, Černé Hoře a Chorvatsku, kam dodává řešení GFI Software a cloudové služby Acronis, přičemž do konce roku dojde k rozšíření o další země regionu. Prodej v jihovýchodní Evropě zajišťuje od srpna Nebojsa Stankič v pozici regionální manažera Zebra Systems.

„Velmi si vážíme příchodu Michala na pozici sales engineera v tak dynamické době, kterou naše firma právě zažívá,“ řekl Zdeněk Bínek, ředitel společnosti Zebra systems. „Pevně věřím, že jeho detailní znalosti z kybernetické bezpečnosti nám pomohou prohloubit úspěšnou spolupráci s lokálními partnery, a stejně tak jeho mezinárodní zkušenosti v expanzi do regionu jihovýchodní Evropy.“

Štítky: 

Profilová karta firmy

ZEBRA SYSTEMS, s.r.o.

ZEBRA SYSTEMS, s.r.o.

Společnost Zebra systems s.r.o. je s více než 20 lety na trhu předním distributorem s přidanou hodnotou v segmentu IT bezpečnosti a ochrany dat v České republice a na Slovensku. Vedle prodeje produktů poskytuje svým zákazníkům špičkové služby podpory a školení. Společnost je výhradním distributorem produktů značky Acronis a GFI Software a distributorem Cloudflare, N-able a Virtuozzo. O Acronis Acronis poskytuje řešení pro zálohování, ob novu po haváriích a bezpečné sdílení a synchronizaci dat.

Zobrazit detail firmy